Nedoklubko, z.s.


Osvěta a poskytování informací Děti, mládež, rodina

SÍLA PRO NEDOKLUBKO

LÁSKA, ODHODLÁNÍ, BOJOVNOST, VÍRA, DŮVĚRA, POROZUMĚNÍ, NADĚJE, POKORA, VDĚČNOST Devatero sil, které provází miminka do dlaně. Pošlete sílu Nedoklubku, aby mohlo plnit své poslání a podporovat rodiny předčasně narozených dětí.

Posílám sílu Nedoklubku

Děkujeme za Vaše rozhodnutí posílit Nedoklubko. I díky vám můžeme plnit své poslání a podporovat rodiny předčasně narozených dětí.
83 409 Kč

přispělo

138 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Tiskoviny jsou určeny rodičům předčasně narozených dětí a všem jejich blízkým. Prostřednictvím koordinátorek je Nedoklubko pravidelně dodává do všech neonatologických center zdarma. Cílem je dodat rodičům informace, víru a naději, v co nejkratší možné době po předčasném porodu. První dny a týdny po předčasném porodu jsou tak náročné! Víme to…


Nedoklubko vydává terapeutickou a informativní knihu Vítej, kulíšku. Ta obsahujeSedm duhových pohádek, které jsou léčivé a hřejivé a také příběhy, které jsou pro rodiče průvodcem na cestě domů.

Vydává omalovánky Devatero sil, které provází miminka do dlaně, které jsou určeny starším sourozencům předčasně narozených miminek. Mají jim ukázat, že cesta jejich sestřičky nebo bratříčka domů do postýlky možná nebude lehká. A proč maminka teď musí více času trávit s miminkem v nemocnici. Mají být ale také terapeutickým pomocníkem pro maminky a táty, kterým se miminko narodilo dříve, než plánovali a musí si uvědomit potřebu být s ním co nejčastěji a toto jim předat. A třeba také každému malému i většímu nedoklubku, které tu svou dlouhou cestu, mnohdy trnitou, už má za sebou. Jeho rodiče dobře ví, jak bojovalo, s jakým odhodláním. A jak rodiče nesměli ztratit víru, lásku a naději.

Dvakrát ročně vydává časopis s názvem Nejste v tom sami. Jednotlivá vydání se zaměřují vždy na konkrétní téma. V listopadu 2019 vyšlo 9. číslo s podtitulem „Neonatologie očima rodičů“.

Děkujeme těm, kteří nám pomáhají  plnit naše poslání…

Nedoklubko

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (5)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Pro dobrou věc a jako vzpomínka na pana Jiřího Menzla

Tomáš Adamják
1 000 Kč

Děkujeme za pomoc pro dceru a vnučku, I+F Kumstovi

Iva Kumstová
500 Kč

Vděčnost

Pavla Mitrengová

Hodně štěstí

Alan Ibrahim
500 Kč

Přeji každému mrňouskovi do života obrovskou hromadu zdraví, štěstí a lásky ♥ Rodičům přeji, aby jim jejich uzlíček dělal jen a jen samou radost.

Nikola Jirásková

Jen tak dál 👍

Dárce

<3

Verunka Vitáková
300 Kč