NADACE LEONTINKA


Lidé s postižením Sport a volný čas

Pomoz Markovi stát se IronManem!

Vidí na 10 % jednoho oka. Přesto je to samostatný kluk a nadějný sportovec, který chce dokázat velkou věc: jako první člověk se zrakovým handicapem na světě se nominovat na mistrovství světa na Havaji!

14 922 Kč
vybráno 5 % z 300 000 Kč

zbývá

193 dní

přispělo

18 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

"To nejhorší, co můžeš postiženému udělat, je lítost. Chci si to na férovku rozdat se zdravými závodníky a inspirovat i ostatní, že to jde," říká Marek. Takhle Máru vidí olympijský vítěz David Svoboda:

Co obnáší extrémní triatlon IronMan? "Musím zdolat 4 km plavání, 180 km na kole a 42 km běhu, a to v časovém limitu pod 9 hodin.
Je to náročné, a proto budu muset trénovat 5-6 hodin denně šest dní v týdnu. Hlavně ve vodě a při běhu se potřebuju absolutně spolehnout na vodiče, který se stane mýma druhýma očima."
Když přispěješ, pomůžeš Markovi stát se prvním nevidomým na světě, který se dokázal nominovat mezi zdravými soupeři!

Proč Marek potřebuje Tvou pomoc?
"I když pracuji jako masér a osobní trenér, můj sen to bohužel finančně nepokryje. Musím si zaplatit celou přípravu, pronájem dráhy v bazénu, trenéra, startovné na nominačních závodech, letenky, ubytování a další náklady... a to sám nezvládnu. Budu proto vděčný každému, kdo moje úsilí podpoří a posune mě blíž k mému snu!"

Za Nadaci Leontinka děkujeme všem, kdo pomáhají nevidomým plnit si sny <3
Celý příběh Marka: https://1url.cz/@Markuvpribeh
?
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Bude to narocny,ale nezapomenes na to...
Filip Štech
1 000 Kč
Držím Vám palce!
David Tchelidze
Měl jsem tu čest běžet pro Nadaci Leontýnka jako trasér.Byl to pro mne obrovský zážitek,jak s neuvěřitelnou energií tito lidé sportují.Držím Markovi palce.Vím,že se mu jeho sen splní.
Pavel Karal
100 Kč