WOMEN FOR WOMEN, o. p. s.


Děti, mládež, rodina

Kauce na bydlení - Bydlím tedy jsem

"Kauce na bydlení" pomáhá samoživitelům s dětmi, kteří díky tíživé finanční situaci potřebují pomoci. Podpora konkrétním samoživitelům po schválení činí až 25 000 Kč. 100 % darovaných peněz je použito na pomoc potřebným. "Kauce na bydlení" je programem projektu "Bydlím, tedy jsem" společnosti WOMEN FOR WOMEN, o.p.s. (Dříve se nazýval Adoptuj Marii.)

vybíráme od 30.11.2018

Pomáhejte s námi

Projekt Adoptuj Marii pomáhá samoživitelům, kteří se ocitli v nouzi a nemohou si dovolit zaplatit sobě a svým dětem důstojné a bezpečné bydlení. Chceme pomoci všem, kteří mají zájem svoji situaci aktivně řešit. Proto nabízíme pomoc formou jednorázové úhrady kauce na bydlení až do výše 25 000Kč. Adoptovat Marii znamená finančně podpořit důstojné a bezpečné bydlení samoživitelů a jejich dětí.
358 929 Kč

přispělo

220 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Projekt Adoptuj Marii pomáhá samoživitelům, kteří se ocitli v nouzi a nemohou si dovolit zaplatit sobě a svým dětem důstojné a bezpečné bydlení.

 
Kdo je Marie?
Marie je samoživitelka, která nemá se svými dětmi kde bydlet. Osudy samoživitelů jsou různé a příběh Marie reprezentuje příběh všech samoživitelů, kterým naše organizace pomáhá.
 
Proč adoptovat Marii?
Adopce je dnes rozšířená forma pomoci. Adoptovat můžeme děti, a to i na dálku třeba v Africe. Adoptovat můžeme i zvířata v zoo tím, že jim zaplatíme náklady na bydlení a jídlo. Kolem nás však také žijí lidé, kteří se ocitli v tíživé životní situaci a potřebují naši pomoc.
 
Chceme pomoci všem, kteří mají zájem svoji situaci aktivně řešit. Proto nabízíme podporu formou uhrazení kauce na bydlení až do výše 25 000Kč. 
 
Adoptovat Marii znamená finančně podpořit důstojné a bezpečné bydlení samoživitelů a jejich dětí.

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Držím palce, aby se všem, kteří mají životní potíže, situace co nejdříve zlepšila.

Jarmila Podgorná
2 000 Kč

Dobrý den,jsem sama se synem 13 let od jeho narození a vím jak těžké to je.Mohu přispívat částkou minimální pravidelně.Houdková Helena

Helena Houdková
100 Kč

Pomáhejte si, držte při sobě a výsledek se dostaví :-)

Heli.j

Jsem moc ráda, že společnost má zájem pomáhat lidem v nouzi. Vím jaké to je a moc ráda přispívám rodinám a dětem v nouzi. Děkuji

Barča
100 Kč

Také jsem byla sama s dětmi a život byl jen boj o přežití.

Anna Kuttelwascherová
100 Kč

Také jsem byla Marie, tak alespoň malá částka pro ty současné Marušky.

Anna Kuttelwascherová
300 Kč

jsem ráda že mohu přispět těm co to potřebují

Ilona Topičová
300 Kč

Dúfam, že pomôže.

Miroslav Trn
100 Kč

Kéž nás bude víc a nebudeme lhostejní.

Lenka Chrástová
500 Kč

Na lepsie casy 🙂

Adam Foldvari
250 Kč