CZ / EN

Loono, z.s.


Osvěta a poskytování informací Zdraví

Podpořte nás

Jsme tým mladých lékařů, studentů lékařských fakult a dalších nadšenců. Společně ukazujeme, jak je prevence důležitá. Pořádáme vzdělávací workshopy ve školách, firmách i festivalech. V rámci kampaní Sahám si na ně každý měsíc – #prsakoule a Žiješ srdcem, jsme více než 40 000 lidí naučili, jak se o svá prsa, varlata i srdce správně starat. 44 z nich si následně odhalilo rakovinu v časném stádiu. To nás žene kupředu. Podpořte nás i vy, abychom mohli v oblasti prevence vyškolit ještě více lidí.

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Každá koruna pomáhá

Abychom mohli v oblasti prevence vyškolit ještě více lidí, budeme potřebovat i vaši pomoc. Podpořte svým příspěvkem chod naší organizace i kampaní #prsakoule a Žiješ srdcem, které učí, jak se o svoje prsa, varlata, srdce i cévy dobře starat i jak odhalit případná onemocněním včas. My tak budeme moci nakoupit další školící modely, vytisknout brožury a odměnit naše školitele i organizační tým.

Kdo za Loono [čti lůno] stojí

Jsme tým mladých lékařů, studentů lékařských fakult a dalších nadšenců. Společně ukazujeme, jak je prevence důležitá. Vzděláváme v oblasti prevence onkologických a kardiovaskulárních onemocnění a spolu s tím pomáháme mladým pacientům a jejich rodinám. Pořádáme vzdělávací workshopy a přednášky ve školách, firmách i na festivalech, píšeme články a natáčíme videa. O zdraví a těle mluvíme srozumitelně, nestrašíme děsivými statistikami a inspirujeme ostatní, aby se o sebe starali rádi a zavčas.

Sledujte nás

Chcete už teď vědět víc o tom, jak se o svoje prsa, koule i srdce správně starat? Doražte na některý z našich workshopů. Kdy a kde se konají se dozvíte na našem facebooku. Sledovat nás můžete i linkedinu či instagramu, kde pod #zijessrdcem a #prsakoule uvidíte, kdo už naše kampaně podpořil. Víte o nějaké ze škol, festivalů či firem, kde bychom mohli školit, ozvěte se našemu Jirkovi na workshopy@loono.cz.

Chcete nás podpořit a zároveň si udělat radost? Vyberte si některý z plecháčků, přívěsků či triček na našem charitativním e-shopu :-).  

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Dobré věci se dějí a proč bych měl stát opodál 😜🍀🕉️💓🙏
Vladimír William Friedrich
100 Kč
Vážíme si Vaší práce. Jen tak dál. Děkujeme.
Zdeněk Jakoubek
10 000 Kč
Vsetko dobre a drzime palce :)
Dárce
1 000 Kč
Protože Kačenka válí ❤️
300 Kč