CZ / EN

Loono, z.s.


Osvěta a poskytování informací Zdraví

Podpořte nás

Jsme tým mladých lékařů, studentů lékařských fakult a dalších nadšenců. Společně ukazujeme, jak je prevence důležitá. Pořádáme vzdělávací workshopy ve školách, firmách i festivalech. V rámci kampaní Sahám si na ně každý měsíc – #prsakoule, Žiješ srdcem a Dole dobrý, jsme více než 80 000 lidí naučili, jak se o svá prsa, varlata i srdce správně starat. 47 z nich si následně odhalilo rakovinu v časném stádiu. To nás žene kupředu. Podpořte nás i vy, abychom mohli v oblasti prevence vyškolit ještě více lidí.

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Každá koruna pomáhá

Abychom mohli v oblasti prevence vyškolit ještě více lidí, budeme potřebovat i vaši pomoc. Podpořte svým příspěvkem chod naší organizace i kampaní #prsakoule, Žiješ srdcem a Dole dobrý, které učí, jak se o svoje prsa, varlata, srdce i reprodukční orgány dobře starat i jak odhalit případná onemocněním včas. My tak budeme moci nakoupit další školící modely, vytisknout brožury a odměnit naše školitele i organizační tým.

Kdo za Loono [čti lůno] stojí

Jsme tým mladých lékařů, studentů lékařských fakult a dalších nadšenců. Společně ukazujeme, jak je prevence důležitá. Vzděláváme v oblasti prevence onkologických a kardiovaskulárních onemocnění a reprodukčkní zdraví. Pořádáme vzdělávací workshopy a přednášky ve školách, firmách i na festivalech, píšeme články a natáčíme videa. O zdraví a těle mluvíme srozumitelně, nestrašíme děsivými statistikami a inspirujeme ostatní, aby se o sebe starali rádi a zavčas.

Sledujte nás

Chcete už teď vědět víc o tom, jak se o svoje prsa, koule i srdce správně starat? Doražte na některý z našich workshopů. Kdy a kde se konají se dozvíte na našem facebooku. Sledovat nás můžete i linkedinu či instagramu, kde pod #zijessrdcem, #prsakoule a #doledobry uvidíte, kdo už naše kampaně podpořil. Víte o nějaké ze škol, festivalů či firem, kde bychom mohli školit, ozvěte se naší Lee na workshopy@loono.cz.

Chcete nás podpořit a zároveň si udělat radost? Vyberte si některý z plecháčků, přívěsků či triček na našem charitativním e-shopu :-).  

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Držím palce!

Tereza Jandová

the balls are in your court now

Lukas Turza

Thank you so much for the good work you do and for speaking to the University of St Thomas Health Care MBA Students!

Joe White
7 500 Kč

Distinguished Gentlemen & Ladies Ride!

Filip s rodinou

Rád přispívám na dobrou věc.

Petr Bísek
500 Kč

Držím vám palce, vaše práce stojí za to (y) :-)

Jana Vrbacká
1 000 Kč

Dobré věci se dějí a proč bych měl stát opodál 😜🍀🕉️💓🙏

Vladimír William Friedrich
100 Kč

Vážíme si Vaší práce. Jen tak dál. Děkujeme.

Zdeněk Jakoubek
10 000 Kč

Vsetko dobre a drzime palce :)

Dárce
1 000 Kč

Protože Kačenka válí ❤️

Hana Šmídová
300 Kč