Jan Prerovsky: Dárcovská výzva pro projekt Podpořte nás

Svéráz #prsakoule

vybíráme od 11.1.2020
14 000 Kč
vybráno 28 % z 50 000 Kč

zbývá

15 dní

přispěli

3 lidé
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?
Pojďme společně přispět na 
a) pár preventivnich seminářů pro základní a střední školy.
b) výrobu makety prsou či koulí či obojího

díky moc
JP a Čenda 
Naší ambicí je vybrat co nejvíce peněz, abychom mohli podpořit vzdělávací semináře na základních školách a výrobu modelu Koulí či Prsou či celého setu
 
1.500,-   Kč     stojí seminář na škole (a pak si můžeme i vybrat kde) 
5.000,-  Kč     stojí model KOULÍ
30.000,-Kč     stojí model PRSOU
 
Tak kolik dáme dokupy ? když jsou to 50tiny, tak 50.000,- Kč, že ?

 

Loono, z.s.
Jsme tým mladých lékařů, studentů lékařských fakult a dalších nadšenců. Společně ukazujeme, jak je prevence důležitá. Pořádáme vzdělávací workshopy ve školách, firmách i festivalech. V rámci kampaní Sahám si na ně každý měsíc – #prsakoule, Žiješ srdcem a Dole dobrý, jsme více než 55 000 lidí naučili, jak se o svá prsa, varlata i srdce správně starat. 47 z nich si následně odhalilo rakovinu v časném stádiu. To nás žene kupředu. Podpořte nás i vy, abychom mohli v oblasti prevence vyškolit ještě více lidí.

Každá koruna pomáhá

Abychom mohli v oblasti prevence vyškolit ještě více lidí, budeme potřebovat i vaši pomoc. Podpořte svým příspěvkem chod naší organizace i kampaní #prsakoule, Žiješ srdcem a Dole dobrý, které učí, jak se o svoje prsa, varlata, srdce i reprodukční orgány dobře starat i jak odhalit případná onemocněním včas. My tak budeme moci nakoupit další školící modely, vytisknout brožury a odměnit naše školitele i organizační tým.

Kdo za Loono [čti lůno] stojí

Jsme tým mladých lékařů, studentů lékařských fakult a dalších nadšenců. Společně ukazujeme, jak je prevence důležitá. Vzděláváme v oblasti prevence onkologických a kardiovaskulárních onemocnění a reprodukčkní zdraví. Pořádáme vzdělávací workshopy a přednášky ve školách, firmách i na festivalech, píšeme články a natáčíme videa. O zdraví a těle mluvíme srozumitelně, nestrašíme děsivými statistikami a inspirujeme ostatní, aby se o sebe starali rádi a zavčas.

Sledujte nás

Chcete už teď vědět víc o tom, jak se o svoje prsa, koule i srdce správně starat? Doražte na některý z našich workshopů. Kdy a kde se konají se dozvíte na našem facebooku. Sledovat nás můžete i linkedinu či instagramu, kde pod #zijessrdcem a #prsakoule uvidíte, kdo už naše kampaně podpořil. Víte o nějaké ze škol, festivalů či firem, kde bychom mohli školit, ozvěte se našemu Jirkovi na workshopy@loono.cz.

Chcete nás podpořit a zároveň si udělat radost? Vyberte si některý z plecháčků, přívěsků či triček na našem charitativním e-shopu :-).  

Ať poslouží dobré věci!
Jaroslav Bárta
1 500 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Loono, z.s., projekt: Podpořte nás