Nadace ADRA - adventistická nadace pro pomoc a rozvoj


Lidé s postižením Děti, mládež, rodina

Pomoc pro Bedřicha Svobodu

Šestiletý Bedříšek se narodil s dětskou mozkovou obrnou. Když si jako batole vyzkoušel unikátní rehabilitaci v tzv. thera-suit oblečku, výsledek všechny velice potěšil. Od té doby se rodiče snaží, aby tuto terapii mohl jejich syn absolvovat co nejčastěji, a tak se stal soběstačnějším. Zdravotní pojišťovny ji ale nehradí, přičemž měsíční náklady dosahují skoro 110.000 Kč.

vybíráme od 14.2.2018
1 500 Kč

přispěli

2 lidé
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Téměř šestiletý Bedříšek z Benešovska se narodil s dětskou mozkovou obrnou, a tak s ním hned od prvních dnů maminka začala pilně cvičit. Když si poprvé ve dvou letech vyzkoušel v Sanatoriu Klimkovice velmi intenzivní rehabilitaci v tzv. thera-suit oblečku, výsledek všechny velice potěšil. Rodiče proto usilují, aby toto léčení, které však zdravotní pojišťovny nehradí, mohl jejich syn absolvovat co nejčastěji. Měsíční léčebný pobyt přitom stojí téměř 110.000 Kč. Díky této léčbě ale dokáže usměvavý Bedříšek dnes ujít s trojbodovými berličkami už pár metrů. Přesto je stále odkázán na trvalou péči maminky a na invalidní vozíček. Rád by si hrál a běhal se starší sestřičkou, ale to se mu ještě příliš nedaří, třebaže se o to moc snaží. Rodiče chtějí našetřit též na další podpůrné terapie, jako je např. hipoterapie, plavání atd., protože touží, aby se jejich Bedříšek co nejvíce rozvíjel a byl soběstačný. Je to však pro ně po tolika letech už velice těžké. Obrátili se proto na nás o pomoc.
 
Zapojte se do pomoci tomuto statečnému chlapečkovi. Své dary můžete posílat též bankovním převodem na sbírkový účet 57333375/0300, VS 245. Děkujeme vám. V tom případě se Váš dar nezobrazí zde, ale bude dle bankovního výpisu zaúčtován k danému variabilnímu symbolu.
 
Nadace ADRA podporuje Bedříška od února 2018. 
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu