Nadace Krása pomoci


Senioři

Pravidelná podpora

Pravidelná podpora je pro nás velmi důležitá. Proto jste pro nás vy, kteří nám každý měsíc posíláte určitou finanční částku, naši hrdinové. Každých 2500 korun znamená jeden den péče a pomoci. Děkujeme, že pomáháte seniorům. Protože kdo pomáhá, ten je krásný. :)

Pravidelná podpora

Děkujeme všem hrdinům za jejich pravidelnou podporu.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Naší vizí jsou spokojení senioři, kteří žijí důstojný život doma. Nabízíme proto individuální péči, oporu a pomoc všem, kteří to potřebují. Vysvětlíme možnosti, obstaráme pomůcky, zařídíme asistenci, představíme služby, které seniorům umožní důstojný život doma.JAK KONKRÉTNĚ POMÁHÁME?

Panu J. v loňském roce zemřela jeho žena. Ve svých 93 letech pro něj bylo velmi náročné zajišťovat sám všechny praktické záležitosti spojené se ztrátou životního partnera. Pana J. naše koordinátorka doprovodila do pohřební služby, poté s ním byla vyzvednout urnu, zajistili společně nový občanský průkaz. Dále ho doprovodila na Správu sociálního zabezpečení, kde společně zažádali o vdovecký důchod. Také ho provázela celým procesem řešení pozůstalosti u notářky. Poté společně rušili účet zesnulé manželky a převáděli platby, které odcházely z účtu manželky na účet pana J. Po celou dobu, kromě praktického zařizování, vedli hovory o zesnulé manželce, které panu J. pomáhaly celou situaci překonat.

Naše koordinátorka s panem J. strávila celkem 30 hodin a v kontaktu jsou i nadále.


Jedna hodina domácí péče stojí přibližně 2500 Kč. Záleží na Vás, kolik hodin věnujete. Pokud si nastavíte pravidelný příkaz a budete posílat 500 Kč pravidelně každý měsíc, je to pro nás vlastně dvojitá pomoc. Díky pravidelným dárcům totiž dokážeme snáze plánovat naše aktivity dopředu a máme jistotu, že můžeme o daného seniory pečovat celý rok a být mu k ruce, když bude potřebovat.
 
 
Každý dobrý skutek a projev štědrosti se počítá. 

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Děkuji, že to děláte!!

Lenka Klapalová

Snad penize pomohou potrebnym;-)

Lenka Buchtova
500 Kč

Vse nej :-)

Lucie Pechova
2 000 Kč

Děkuji,že se staráte o naše seniory.

Sylvie Truhlantová
1 000 Kč

Doufáme, že náš skromný dar pomůže a ulehčí život seniorům, kteří si pomoc zaslouží. Veronika a Marek Kadlecovi

Marek Kadlec
2 000 Kč

Nikdy jsem žádné organizaci peníze neposlala. Až vám. Protože věřím, že pomáhat starším lidem má smysl.

Lenka Dohnalová
500 Kč

Dekujeme!

Michaela Pásztorová
4 000 Kč

Hodně zdraví v novém roce.

Dana Blažková
2 500 Kč

Taková pomoc má skutečně smysl. A jsem ráda, že Táňa jako jedna z mála myslí na dříve narozené, naše prarodiče a rodiče, což snad nikoho z veřejně známých osobností, které se zabývají obecně prospěšnou činností a charitou, nenapadlo. Na nemocné děti a pejsky se vybírá častěji. Netvrdím, že to není chvályhodné nebo nepotřebné, ovšem lidé si zaslouží důstojný podzim života, radost a pomoc, a proto je to tak důležité. Hodně zdaru, více přispěvatelů a dobrovolníků a celkově ohleduplnější a laskavější svět. :-)

Dárce

Přeji všem krásné Vánoce a děkuji, že pomáháte! :-)

Barbora Tesařová
300 Kč