Nadace Krása pomoci


Senioři

Pravidelná podpora

Pravidelná podpora je pro nás velmi důležitá. Proto jste pro nás vy, kteří nám každý měsíc posíláte určitou finanční částku, naši hrdinové. Každých 2500 korun znamená jeden den péče a pomoci. Děkujeme, že pomáháte seniorům. Protože kdo pomáhá, ten je krásný. :)

Pravidelná podpora

Děkujeme všem hrdinům za jejich pravidelnou podporu.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Naší vizí jsou spokojení senioři, kteří žijí důstojný život doma. Nabízíme proto individuální péči, oporu a pomoc všem, kteří to potřebují. Vysvětlíme možnosti, obstaráme pomůcky, zařídíme asistenci, představíme služby, které seniorům umožní důstojný život doma.JAK KONKRÉTNĚ POMÁHÁME?

Panu J. v loňském roce zemřela jeho žena. Ve svých 93 letech pro něj bylo velmi náročné zajišťovat sám všechny praktické záležitosti spojené se ztrátou životního partnera. Pana J. naše koordinátorka doprovodila do pohřební služby, poté s ním byla vyzvednout urnu, zajistili společně nový občanský průkaz. Dále ho doprovodila na Správu sociálního zabezpečení, kde společně zažádali o vdovecký důchod. Také ho provázela celým procesem řešení pozůstalosti u notářky. Poté společně rušili účet zesnulé manželky a převáděli platby, které odcházely z účtu manželky na účet pana J. Po celou dobu, kromě praktického zařizování, vedli hovory o zesnulé manželce, které panu J. pomáhaly celou situaci překonat.

Naše koordinátorka s panem J. strávila celkem 30 hodin a v kontaktu jsou i nadále.


Jedna hodina domácí péče stojí přibližně 2500 Kč. Záleží na Vás, kolik hodin věnujete. Pokud si nastavíte pravidelný příkaz a budete posílat 500 Kč pravidelně každý měsíc, je to pro nás vlastně dvojitá pomoc. Díky pravidelným dárcům totiž dokážeme snáze plánovat naše aktivity dopředu a máme jistotu, že můžeme o daného seniory pečovat celý rok a být mu k ruce, když bude potřebovat.
 
 
Každý dobrý skutek a projev štědrosti se počítá. 

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Ježíšek z Jablonce přeje z celého srdce vše krásné pevné zdraví a moře lásky věnujte si to nejvzácnější svůj drahocenný čas,energii a neodolatelný úsměv na tváři🤗🙌❤️ právě dnes jsem se rozhodl pravidelně podpořit úžasnou NADACI KRÁSA POMOCI a je mi ctí být součástí tohoto se mnou rezonujícího projektu pomáhat tam,kde je to velmi potřebné🙏🍀 děkuji za umožnění a s láskou v srdci Vás všechny zdravím a objimám😘

Dušan Hajátko
150 Kč

Ať ti zranitelní, mají svůj štít....

Kateřina Nováková
300 Kč

Moje babička žila dlouhou dobu v domově pro seniory, kvůli tomu že nemohla chodit to ani jinak nešlo. Přesto jsem moc rád, když vidím že staří lidé žijí ve svém domácím prostředí na které jsou sami zvyklí.

Jaroslav Beran

:-) :-) :-)

Alena Šidáková
300 Kč

Tak nějak cítím,že podporovat tuto organizaci je velmi důležité!
Je mi ctí ,že se mohu takto podílet a přispívat seniorům,kteří naši pomoc opravdu potřebují .

Petra Slezáková

Charitativních organizací věnující se opuštěným dětem a zvířátkům je spousta, ale senioři mají málo pozornosti. Všichni jednou zestárneme a člověk nikdy neví, jestli i jemu osud nepřihraje na stáří samotu.

O své vlastní prarodiče se snažím starat a projevovat svůj zájem o ně pravidelnými návštěvami, ale ostatní to štěstí mít nemusí.

Tohle má smysl!

Barča Vršínská
300 Kč

Ráno jsem v obchodě na zemi našla 500,- . Přede mnou platila starší paní a nevím jestli vypadla jí nebo ne, ale snažila jsem se paní doběhnout,ale bohužel jsem to nestihla. Takže penízky posílám dál a nepochybuji, že najdou dobré uplatnění.
Mějte krásný den!

Eva Kacálková
500 Kč

Sleduji pořad s Taťánou MOJE MÍSTA. O nadaci KRÁSA POMOCI vím delší dobu, ale dnes jsem se rozhodla začít pravidelně přispívat. Jedním z důvodů je i ta skutečnost, že jsem sama, nemám děti, a některou z pomocí budu třeba někdy sama potřebovat... Přeji celému kolektivu hodně sil, elánu a sponzorů!!!

Hana Livorová
100 Kč

♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Jitka Hoskova
300 Kč

Stáří nemine nikoho z nás....a tak doufám, že budeme mít šanci zestárnout důstojně...Nadace dělá super práci..díky za to:-)

Simona