Mobilní hospic Ondrášek, o.p.s.


Senioři Hospicová a paliativní péče

Jeden den doma

Každých 2500 Kč přeměníme na jeden den odborné péče o nevyléčitelně nemocné děti a dospělé v domácím prostředí. Doprovázíme umírající a jejich rodiny v posledních dnech života, umožňujeme je strávit důstojně a doma, v kruhu blízkých. Zdravotní, sociální, psychologickou a duchovní péčí pomáháme rodinám, aby péči o svého blízkého zvládli a splnili mu tak přání být doma až do posledního okamžiku.

vybíráme od 1.3.2017

přispělo

1299 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Poskytujeme péči o nevyléčitelně nemocné děti a dospělé v Moravskoslezském kraji. Pozornost zaměřujeme nejen na nemocné, ale také na jejich pečující a další členy rodiny. Usilujeme o to, aby se každý zúčastněný v této nelehké situaci cítil podpořený. Ročně pečujeme o cca 260 dospělých a 10-15 dětí a jejich rodin.Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Přeji hodně zdaru a sily do příštího roku. Všem kteří pomáhají a kteří pomoc potřebují.

Tomáš Hanauer
8 888 Kč

Držím vám palce!
A díky za vaší nelehkou práci.

Michal Lišaník
500 Kč

Velmi si vážím toho, co děláte! Jste úžasní :)

Gabriela Kozubová

Přejeme krásné prožití vánočních svátků a do nového roku hodně lásky, trpělivosti a ať všem v hospici jde život s takovou lehkostí, jak jen to je možné.

zaměstnanci MEC

Hodně sil ve Vaší záslužné práci a mnoho štěstí v novém roce!

Bohumila Poloková

Každý rok si děláme radost!!! Děkujeme moc za péči, kterou dáváte!!!

Jaroslav DAVID
3 500 Kč

Nesmírně děkuji Mobilnímu hospici Ondrášek, hlavně však všem zdravotním sestrám, které pečovaly o mého nevyléčitelně nemocného tatínka v posledních dnech jeho života s tím, že při umírání příliš netrpěl. Jejich odborná pomoc a psychická podpora, kterou poskytují rodinám je prakticky neocenitelná a díky za ni nelze vyjádřit slovy, jedině snad, že to nejsou lidé ale ANDĚLÉ. Za naši rodinu ještě jednou upřímně a z celého srdce děkuji.

Soňa Cingrová
10 000 Kč

Děkuji Vám za Vaši práci, je obdivuhodná.

Petra Horová
2 500 Kč

Hodně síly všem.

Lenka Holá
1 000 Kč

Hodně zdraví a síly všem!

Jana Ševčíková