Mobilní hospic Ondrášek, o.p.s.


Hospicová a paliativní péče Senioři

Jeden den doma

Každých 1000kč přeměníme na jeden den odborné péče o nevyléčitelně nemocné děti a dospělé v domácím prostředí. Doprovázíme umírající a jejich rodiny v posledních dnech života, umožňujeme je strávit důstojně a doma, v kruhu blízkých. Zdravotní, sociální, psychologickou a duchovní péčí pomáháme rodinám, aby péči o svého blízkého zvládli a splnili mu tak přání být doma až do posledního okamžiku.

vybíráme od 1.3.2017
467 928 Kč

přispělo

253 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Poskytujeme péči o nevyléčitelně nemocné děti a dospělé v Moravskoslezském kraji. Pozornost zaměřujeme nejen na nemocné, ale také na jejich pečující a další členy rodiny. Usilujeme o to, aby se každý zúčastněný v této nelehké situaci cítil podpořený. Ročně pečujeme o cca 180 dospělých a 23 dětí a jejich rodin.
Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Každý z nás byl malé dítě, je dospělý a bude senior proto je fajn pomáhat všem i malou částkou. Korunka ke korunce a deji se i zázraky.
Martina Herrmannová
300 Kč
Dobrý den,
Dékujeme Vám za Vaš profiesiální a lidský přístup.
S pozdravem a přaním mnoha profesních úspěchů Vám přejí
Eva a Kamil Součkovi
Kamil Souček
Díky za Vás
Hana Štalmachová
1 000 Kč
💙
Adéla Havašová
1 000 Kč
Velice si vazim Vasi prace. ,,Nastesti" ji znam pouze z doslechu a pevne doufam, ze Vase sluzby nebudeme jeste dlouho potrebovat. Ale pokud ano, budu stastna, ze nekdo jako Vy existuje prave v Moravskoslezskem kraji. Preju Vam hodne sil a hodne hodnych a ochotnych lidi okolo do dalsich let.
Traktoristka
Na tento finanční dar nám pomohli přispět naši svatebčané na místo květinových darů. Naše cesty se už několikrát protkly a vždy jste měli otevřené srdce, náruč a ochotu pomoci. Jsme rádi, že můžeme takto pomoci i my. Zuzana a Petr Vávrovi.
Zuzana Kotalová
3 000 Kč
Jsem vděčna za podporu a pomoc, kterou jste věnovali mé umírající mamince. Velmi si vážím vaší práce a doufám, že vaše poslání, které má opravdu smysl a je pro mnohé z nás velmi důležité, bude i nadále pokračovat. Přeji vám všem, abyste získali co nejvíce prostředků pro vaši činnost, aby i další potřební poznali vaši péči, která je v jednom z nejtěžších období člověka tak důležitá. Děkuji za profesionální přístup, laskavost a otevřenost.
Zdenka Otipkova
20 000 Kč
Půl dne není mnoho, ale pořád lepší než ani minuta...
Hodně síly do další práce.
Radim Fryč
500 Kč
Děkuji Vám.
Hana Trlicová
1 000 Kč
děkujeme za péči o našeho dědu! byli jste skvělí a hodně jste nám pomohli!
Dárce