Mobilní hospic Ondrášek, o.p.s.


Hospicová a paliativní péče Senioři

Jeden den doma

Každých 2600 Kč přeměníme na jeden den odborné péče o nevyléčitelně nemocné děti a dospělé v domácím prostředí. Doprovázíme umírající a jejich rodiny v posledních dnech života, umožňujeme je strávit důstojně a doma, v kruhu blízkých. Zdravotní, sociální, psychologickou a duchovní péčí pomáháme rodinám, aby péči o svého blízkého zvládli a splnili mu tak přání být doma až do posledního okamžiku.

vybíráme od 1.3.2017

přispělo

1706 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Poskytujeme péči o nevyléčitelně nemocné děti a dospělé v Moravskoslezském kraji. Pozornost zaměřujeme nejen na nemocné, ale také na jejich pečující a další členy rodiny. Usilujeme o to, aby se každý zúčastněný v této nelehké situaci cítil podpořený. Ročně pečujeme o cca 210 nevyléčitelně nemocných, z toho 6-8 dětí a jejich rodin.Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (26)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Jste nenahraditelní, ulehčujete rodinám nemocných nelehkou situaci ve které se ocitli. Děkuji.

Monika Kubienová
1 000 Kč

Každý z nás byl malé dítě, je dospělý a bude senior proto je fajn pomáhat všem i malou částkou. Korunka ke korunce a deji se i zázraky.

Martina Herrmannová
300 Kč

Dobrý den,
Dékujeme Vám za Vaš profiesiální a lidský přístup.
S pozdravem a přaním mnoha profesních úspěchů Vám přejí
Eva a Kamil Součkovi

Kamil Souček

Díky za Vás

Hana Štalmachová
1 000 Kč

💙

Adéla Havašová
1 000 Kč

Velice si vazim Vasi prace. ,,Nastesti" ji znam pouze z doslechu a pevne doufam, ze Vase sluzby nebudeme jeste dlouho potrebovat. Ale pokud ano, budu stastna, ze nekdo jako Vy existuje prave v Moravskoslezskem kraji. Preju Vam hodne sil a hodne hodnych a ochotnych lidi okolo do dalsich let.

Traktoristka

Na tento finanční dar nám pomohli přispět naši svatebčané na místo květinových darů. Naše cesty se už několikrát protkly a vždy jste měli otevřené srdce, náruč a ochotu pomoci. Jsme rádi, že můžeme takto pomoci i my. Zuzana a Petr Vávrovi.

Zuzana Vávrová
3 000 Kč

Jsem vděčna za podporu a pomoc, kterou jste věnovali mé umírající mamince. Velmi si vážím vaší práce a doufám, že vaše poslání, které má opravdu smysl a je pro mnohé z nás velmi důležité, bude i nadále pokračovat. Přeji vám všem, abyste získali co nejvíce prostředků pro vaši činnost, aby i další potřební poznali vaši péči, která je v jednom z nejtěžších období člověka tak důležitá. Děkuji za profesionální přístup, laskavost a otevřenost.

Zdenka Otipkova
20 000 Kč

Půl dne není mnoho, ale pořád lepší než ani minuta...
Hodně síly do další práce.

Radim Fryč
500 Kč

Děkuji Vám.

Hana Trlicová
1 000 Kč