Mobilní hospic Ondrášek, o.p.s.


Hospicová a paliativní péče Senioři

Jeden den doma

Každých 2600 Kč přeměníme na jeden den odborné péče o nevyléčitelně nemocné děti a dospělé v domácím prostředí. Doprovázíme umírající a jejich rodiny v posledních dnech života, umožňujeme je strávit důstojně a doma, v kruhu blízkých. Zdravotní, sociální, psychologickou a duchovní péčí pomáháme rodinám, aby péči o svého blízkého zvládli a splnili mu tak přání být doma až do posledního okamžiku.

vybíráme od 1.3.2017

přispělo

1706 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Poskytujeme péči o nevyléčitelně nemocné děti a dospělé v Moravskoslezském kraji. Pozornost zaměřujeme nejen na nemocné, ale také na jejich pečující a další členy rodiny. Usilujeme o to, aby se každý zúčastněný v této nelehké situaci cítil podpořený. Ročně pečujeme o cca 210 nevyléčitelně nemocných, z toho 6-8 dětí a jejich rodin.Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (26)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Příspěvek od kolegyň z oddělení genetiky CGB laboratoře a.s. Ostrava

Jana Žmolíková
1 000 Kč

Děkuji Vám všem za Vaši obětavou práci ...

Tomáš Gruszka
500 Kč

;-)

Karel Sláma

Děkuji za Vaší skvělou práci

Pavel Čmiel

Na přání mé kamarádky Sylvy posílám tento finanční dar místo kytičky pro Štěpánka, aby jste mohli i nadále pomáhat potřebným

Zuzana Poláková
300 Kč

Smysluplná organizace naplněná láskou v srdcích při přístupu k nemocným i ošetřujícím rodinným příslušníkům.Velká zkušenost při odchodu mého milovaného manžela.Děkuji vám.

Olga Gallová
4 000 Kč

Jsem rád, že jsem mohl přispět na dobrou věc.

Jan Žárský
16 000 Kč

I'm delighted that the combined effort from extended team members from M7 Group, Eviso and Continuum Global Solutions (EU and US) led to this gift for the Ondrasek Hospital. And there is more to come!

Peter Brouwer
15 400 Kč

Obdivuji Vaši záslužnou práci a děkuji za vše co pro děti děláte.

Petr Matěj
2 000 Kč

Děkujeme Ondrášku za jejich práci, které si nesmírně vážíme. Za váš citlivý, profesionální a především lidský přístup. Bez vás bychom to nikdy nezvládli.
Děkujeme. Rodina Marková.

Lenka Marková
5 000 Kč