Helppes – Centrum výcviku psů pro postižené o.p.s.


Lidé s postižením Zdraví

Pomoc přichází na čtyřech tlapkách

Speciální výcvik psů pro: vozíčkáře a osoby s tělesným postižením, osoby s poruchami autistického spektra, osoby s diabetes, osoby trpící stavy ztráty vědomí či záchvatovými onemocněními, osoby se sluchovým postižením, dětské klienty, osoby s kombinovanými handicapy, osoby s netypickými onemocněními Vzdělávací programy pro školy a nejširší odbornou i laickou veřejnost

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (3)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Srdečně vás zveme na slavnostní promoce letošních absolventů Helppsí akademie – Super den 2020, který se koná pod záštitou radního MČ Prahy 5, JUDr. Petra Lachnita.
V sobotu 19. září složí psí studenti svůj promoční slib a budou slavnostně předáni novým paničkám a páníčkům, dospělým i dětem s vážným zdravotním postižením, aby je provázeli na nelehké cestě životem. Tak jako každý rok, i letos budou mít úspěšní absolventi Helppsí akademie své patrony z řad známých osobností kulturního a veřejného života, kteří přijdou svou účastí a benefičním vystoupením podpořit projekt přípravy a výcviku psích asistentů.
Přijďte se s námi pobavit a spolu s našimi hosty podpořit nové majitele psích pomocníků při jejich vykročení za lepší budoucností po boku psích asistentů. Svou účast již přislíbili Marek Ztracený, Adam Mišík, Zbyněk Drda, Jakub Kohák, Viktor Sodoma, Marta Jandová, Marta Kubišová, Anna Fialová, Jana Stryková, Leona Šenková, V-Rock.Celým dnem Vás provedou moderátoři Patricie Pagáčová, Jan Čenský a Mirek Konvalina.
Místo konání: výcvikový areál Helppes, Plzeňská ulice, Praha 5 - Motol, zast. tramvají č. 9, 10 Hotel Golf.
Začínáme v 10:00, těšíme se na Vás i vaše psí kamarády, kterým sebou nezapomeňte vzít očkovací průkaz s platným očkováním :-). 

Vážení přátelé, 

děkujeme Vám všem, kteří při nás stojíte v těchto těžkých časech. Znamená to pro nás opravdu mnoho. 

Tým Helppes a naši čtyřnozí studenti helppsíci :-)

Založení projektu

Pro vás do mého domova který mi dal šanci pomáhat a pomáhá nejenom klientům a jejím psím asistentum ale pomáhají nezjištně i mně za co patří helppesu mému domovů teď už obrovské poděkování Zuzce panu ředitelce její zástupkyní bazalce a celému týmu ❤️🤍🌌🐕♥️💖💫🐾❣️💟☀️🌠❤️‍🔥🌞⛅💛⭐🌤️🧡🌚✨💘🌝🌟💝☄️🦮💚🪐🐕‍🦺

Linda Žbirkovà
700 Kč

Přispívám již několikrát, sice ne tisíce, ale i tak budu rád, když něco málo pomůže.

Marcel Podroužka

Prosím o spárování s platbou 30.12.2022.

Jaroslav Belza
6 000 Kč

Děláte skvělou práci.

Věra Klímová
300 Kč

Prosím o zaslání potvrzení na můj mail.
děkuji

Magdalena Voldřichová
1 000 Kč

Díky za to, co děláte.

Martin Rejsek

Díky za Vaši skvělou práci!

Jana Bjačková

Děkuji že pomáháte těm co to potřebují

Daniela Gožďálová
300 Kč

Se Zackem děkujeme za Fialku

martin procházka
2 000 Kč

🧡

Michaela Kováčiková
1 500 Kč