Frank Bold Society, z.s.


Protikorupční aktivity

Rekonstrukce státu

Jsme společným projektem dvacítky renomovaných neziskových organizací, stovek aktivních občanů a odborníků. Prosazujeme systémová protikorupční opatření a hlídáme mantinely demokratického vládnutí v České republice. Za dobu své existence jsme společně dosáhli neobyčejných úspěchů. Bez dárců by se ale téměř nic z toho, co jsme dokázali, nestalo. Nepřijímáme žádné peníze od českého státu. Pracovat můžeme jen díky lidem, jako jste vy.

Podpořím férovější a průhlednější politiku v Česku

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Na čem pracujeme?

Zákony, které šetří miliardy
Spojili jsme se v roce 2013, abychom prosadili 9 zákonů, které posílí transparentnost a omezí korupci a klientelismus. 5 zákonů již platí a stát díky nim ušetří miliardy. Například registr smluv již nyní obsahuje víc než 1,6 milionu smluv o celkové hodnotě přes 7 bilionů korun. To všechno jsou peníze daňových poplatníků, které se díky Rekonstrukci dostaly pod veřejnou kontrolu. Pokračujeme dál. Chráníme již schválené zákony před vykostěním. Pracujeme na zbylých rekonstrukčních zákonech a otevíráme nová klíčová témata.

Mantinely demokracie
Podle odborníků je v současnosti zvýšené riziko ohrožení demokratických a ústavních principů. Společně s experty jsme proto pojmenovali mantinely odpovědné demokratické vlády, které zaručují nezávislé rozhodování soudů, nezávislost médií, právo opozice na diskusi ve Sněmovně a další důležité pojistky moci. Teď hlídáme politiky, aby tyto meze nepřekračovali. 

Víme, jak ozdravit českou politiku. Buďte u toho s námi. Děkujeme. 


Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Symbolický příspěvek při mateřské... Ať se daří!
PK

Pavlína Kalandrová
100 Kč

Jen ta dál. To co děláte má smysl.

Petr Bureš
1 500 Kč

Nesouhlasím se zpracováním osobních údajů

Ivo Ressler
1 500 Kč

Už toho bylo dost!

Johana
1 000 Kč

Věřím, že říjnové volby přinesou pozitivní změny a vznikne nová vláda bez Babiše a populistických stran. Díky za to, co děláte.

Jan Mourek

Ať Váš leták doputuje do co nejvíce poštovních schránek!!!

Jana Melicharová

Lidi! Jděte volit! Piráty nebo SPOLU! Možná máme jednu z posledních možností nejen něco změnit, ale i se svobodně vyjádřit, aniž by nám hrozil nějaký postih. Staré sovětské časy se chtějí vrátit, i když umě zaobalené, aby to někteří ani vůbec nepoznali, ba si i klidně dokonce mysleli, že volí proti komunistům, když jim to strany typu SPD, ANO, Trikolora, Přísaha říkají - přitom PŘÍMO financovány ruskou a / nebo čínskou vládou komunistů!

Jan Černý
600 Kč

Přijďte volit

MF
1 000 Kč

Tož demokracii bychom už měli, teď ještě nějaké ty demokraty. TGM

Roman Gajdoš

Díky za to, co děláte!

David Nosák
600 Kč