Frank Bold Society, z.s.


Protikorupční aktivity

Rekonstrukce státu

Jsme společným projektem dvacítky renomovaných neziskových organizací, stovek aktivních občanů a odborníků. Prosazujeme systémová protikorupční opatření a hlídáme mantinely demokratického vládnutí v České republice. Za dobu své existence jsme společně dosáhli neobyčejných úspěchů. Bez dárců by se ale téměř nic z toho, co jsme dokázali, nestalo. Nepřijímáme žádné peníze od českého státu. Pracovat můžeme jen díky lidem, jako jste vy.

Podpořím férovější a průhlednější politiku v Česku

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Na čem pracujeme?

Zákony, které šetří miliardy
Spojili jsme se v roce 2013, abychom prosadili 9 zákonů, které posílí transparentnost a omezí korupci a klientelismus. 5 zákonů již platí a stát díky nim ušetří miliardy. Například registr smluv již nyní obsahuje víc než 1,6 milionu smluv o celkové hodnotě přes 7 bilionů korun. To všechno jsou peníze daňových poplatníků, které se díky Rekonstrukci dostaly pod veřejnou kontrolu. Pokračujeme dál. Chráníme již schválené zákony před vykostěním. Pracujeme na zbylých rekonstrukčních zákonech a otevíráme nová klíčová témata.

Mantinely demokracie
Podle odborníků je v současnosti zvýšené riziko ohrožení demokratických a ústavních principů. Společně s experty jsme proto pojmenovali mantinely odpovědné demokratické vlády, které zaručují nezávislé rozhodování soudů, nezávislost médií, právo opozice na diskusi ve Sněmovně a další důležité pojistky moci. Teď hlídáme politiky, aby tyto meze nepřekračovali. 

Víme, jak ozdravit českou politiku. Buďte u toho s námi. Děkujeme. 


Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Prosím o zaslání potvrzení o daru pro společnost Acrosun s.r.o., IČ:24689939, email: info@acrosun.cz. Děkuji a přeji ať se Vám daří jako doposud....a nebo ještě lépe :-)
Acrosun s.r.o. IČ:24689939
10 000 Kč
Nemusí pršet, stačí když kape. Pravidelnost se počítá.
Děkuji rekonstrukci státu, že dělá to co dělá.
300 Kč
Díky!
Dárce
50 Kč
Děkuji za Vaši práci.
Martina Kubičková
300 Kč
to posílám za trafiky
500 Kč
Podpořil jsem Vaši práci, neboť věřím v její smysl. Mít cíl a jít za ním s ostatními je fajn.
Jaroslav Urban
1 000 Kč
Velký dík za Vaši práci.
Přál bych si ještě, kdyby se dalo právní cestou (žaloba, ?) reagovat na lži a urážky ze strany prezidenta Zemana či jeho mluvčího, popř. pánů Klausů. Lži by neměly politikům procházet, je to devastující pro všechny. Kdyby Vás napadla možnost, rád žalobu podám a budu hradit.
Josef Svoboda
1 000 Kč
500 Kč
Pro demokracii.
Petr Vrběcký
150 Kč
Zdravím a držím vám (a tím i nám) palce! J.O.
doc. Jan Obdržálek
1 000 Kč