Frank Bold Society, z.s.


Protikorupční aktivity

Rekonstrukce státu

Jsme společným projektem dvacítky renomovaných neziskových organizací, stovek aktivních občanů a odborníků. Prosazujeme systémová protikorupční opatření a hlídáme mantinely demokratického vládnutí v České republice. Za dobu své existence jsme společně dosáhli neobyčejných úspěchů. Bez dárců by se ale téměř nic z toho, co jsme dokázali, nestalo. Nepřijímáme žádné peníze od českého státu. Pracovat můžeme jen díky lidem, jako jste vy.

Podpořím férovější a průhlednější politiku v Česku

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Na čem pracujeme?

Zákony, které šetří miliardy
Spojili jsme se v roce 2013, abychom prosadili 9 zákonů, které posílí transparentnost a omezí korupci a klientelismus. 5 zákonů již platí a stát díky nim ušetří miliardy. Například registr smluv již nyní obsahuje víc než 1,6 milionu smluv o celkové hodnotě přes 7 bilionů korun. To všechno jsou peníze daňových poplatníků, které se díky Rekonstrukci dostaly pod veřejnou kontrolu. Pokračujeme dál. Chráníme již schválené zákony před vykostěním. Pracujeme na zbylých rekonstrukčních zákonech a otevíráme nová klíčová témata.

Mantinely demokracie
Podle odborníků je v současnosti zvýšené riziko ohrožení demokratických a ústavních principů. Společně s experty jsme proto pojmenovali mantinely odpovědné demokratické vlády, které zaručují nezávislé rozhodování soudů, nezávislost médií, právo opozice na diskusi ve Sněmovně a další důležité pojistky moci. Teď hlídáme politiky, aby tyto meze nepřekračovali. 

Víme, jak ozdravit českou politiku. Buďte u toho s námi. Děkujeme. 


Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Děkuji za to, co děláte

Králík Jan
10 000 Kč

Transparentní stát je tak trochu oxymóron a stavět mantinely politikům zase sisyfovská práce, ale sám jsem snílek a utopista, takže se mile rád zapojím! :-)

Michal Moll
1 000 Kč

Je pro mě důležité co děláte a velice si toho vážím! Držím palce.:)

Marta Toušková

Díky!

Lia Baumanová
300 Kč

Díky.

Zuzana Šulcová
2 000 Kč

Chránit stát proti korupci je důležité! A tihle to dělají skvěle.

Georgia Hejduk
100 Kč

Držím pěsti aby se to povedlo.

Jiří Němec
500 Kč

Děkujeme, Jiří! Zdraví Markéta

Frank Bold Society, z.s.

kalendář prosím zašlete na adr.:
Ladimír Synek, Riegrova 163, 50351 Chlumec nad Cidlinou

Vladimír Synek
500 Kč

Pro naši demokracii

Ondřej Došek
2 000 Kč

Děkujeme Vám, Ondřeji! Zdraví Markéta

Frank Bold Society, z.s.

Dobrý den,
přeji vám hodně energie, síly a více vítězství než proher při spoluvytváření svobodomyslného prostoru v České republice.
S pozdravem
Martin Malý

Martin Maly
500 Kč

Dobrý den i Vám, Martine! Děkujeme za milá slova podpory - a zejména za to, že jste se k nám v našem úsilí připojil. Za celý tým RS zdraví Markéta

Frank Bold Society, z.s.