Frank Bold Society, z.s.


Protikorupční aktivity

Rekonstrukce státu

Jsme největší veřejná lobbistická iniciativa, za kterou stojí dvacet renomovaných neziskových organizací, stovky aktivních občanů, podnikatelů a odborníků. Spojili jsme se, abychom prosadili 9 zákonů, které posílí transparentnost, omezí klientelismus a korupci v České republice.

Podpořím férovější a průhlednější politiku v Česku

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

5 zákonů se nám podařilo prosadit, které v praxi již fungují. Díky nim posilujeme transparentnost a omezujeme plýtvání s veřejnými prostředky v České republice. Teď hlídáme jejich zavádění do praxe a prosazujeme zbylé ze zákonů.

Máme plán, jak ozdravit českou politiku. Buďte u toho.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Na boj s pomlouvači a lháři.
Dárce
Díky za vaši práci a váš projekt Mantinely demokracie!
Tomáš Čakloš
Doufam, ze se nasi zemi podari zachovat demokracii a zkultivovat politicke prostredi natolik, abychom se uz za vrcholne politiky nemuseli stydet.
Jana Roupcova
300 Kč
Kdo ví a zná, neblbne. :-)
AVL68
1 000 Kč
👍
Radek Neruda
1 000 Kč
Při pohledu na výsledky posledních 2 voleb se bojím, že je ČR ohrožena demokracie, důvěra v justici, důvěra v média, a že se stále víc toleruje lež v politice. Rekonstrukce státu je projekt, který proti takovému vývoji bojuje, proto jsem přispěl.
Jakub Domes
500 Kč
Vážím si vaší práce!
300 Kč
Potvrzení o daru asi stačí poslat mailem.

Děkuji za vaši práci!
Zveřejnit se nepotřebuju
1 000 Kč
Děkuji za vaši práci!
Vojtěch Biskup
1 000 Kč
S Babišem a Zemanem v čele našeho státu vnímám silnou potřebu hlídat demokratické principy a tuto starost svěřuji vám.. Krom toho velmi podporuji rekonstrukční zákony - Díky za jejich prosazování... Registr smluv již nese své ovoce.
700 Kč