Dogpoint, o.p.s.


Zvířata

Pomoc opuštěným a týraným psům

Spolu s vámi měníme psí osudy a hledáme pro ně ztracené štěstí.

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Spolu s vámi měníme psí osudy a hledáme pro ně ztracené štěstí. Děkujeme za vaší průběžnou podporu, bez ní bychom nikdy nedokázali zachránit tolik životů, které mnohdy visely doslova na vlásku.

Každý váš příspěvek pomáhá zachraňovat psí životy. Bez dostatku financí bychom nezvládli realizovat spoustu akutních, ale i dlouhodobých záchranných akcí. 
Spolu s vámi ale dokážeme pomoci až stovkám psům za rok. Děkujeme za každý jednorázový i pravidelný příspěvek, který můžete věnovat na pomoc psům v nouzi.
Tady je pár příběhů, které by bez vás neměly šťastný konec.

Alan
Pro Alana záchrana přijela opravdu na poslední chvíli. Když ho našli v kotci bez přístupu k čisté vodě a jídlu, nedokázal ani sám chodit. Video o jeho záchraně doslova obletělo republiku. Dnes si Alan užívá život plnými doušky.
 

Zanedbaná bydžovská smečka
Ve spolupráci s obcí Nový Bydžov a veterinární správou jsme z malého bytu plného špíny a harampádí odvezli 16 psů. Někteří z nich v podstatě nikdy neviděli slunce, neběhali po trávě. Byli v hrozném zdravotním stavu - zablešení, začervení, trpěli záněty očí a uší, feny mléčných žláz. 
U nás se postupně dali dohromady a o 4 měsíce později i poslední z nich odjel do nového domova.

Přemnožená smečka z Týnce
Pomohli jsme vyřešit obrovský problém přemnožené smečky čítající 59 psů, kteří žili na jednom malém pozemku. U nás v útulku nakonec skončilo 8 psů, pro které jsme postupně našli domov.


Brit
Další děsivý příběh podvyživeného psa. Na jaře 2016 byl nalezen uvázaný v lese. Vyhublý na kost, s vylysalou srstí a oslabenou imunitou. Ale ani on ani my jsme to nevzdali, všechny rány se postupně zahojily a z Brita se vyloupnul veselý a vitální pes, který si život ještě patřičně užije.

Břeclavská množírna módních psů
V naprosto nevhodných podmínkách přežívalo v chovu 60 psů “módních” plemen - čivav, jorkšírů, papilonů. Psi na tom byli zdravotně velice špatně - vystrašení, se zničenými zuby, záněty očí a uší, vady nohou. Postarali jsme se o 10 z nich a jen náklady na veterinární péči nás vyšly na více než 50 000 Kč.Kníračoidi
Během dlouhých 9 měsíců jsme z jediného pozemku postupně odvezli 40 psů, kteří tam do té doby polodivoce žili se svým majitelem, který nebyl schopen se o ně řádně postarat. Zajistili jsme pro ně tolik potřebné veterinární ošetření a ve spolupráci s dalšími organizacemi jsme jim pomohli najít nové domovy. Pro 13 psů, kteří se ke svému majiteli vraceli, jsme zajistili nezbytné veterinární ošetření a především kastraci. Celá akce nás stála téměř 90 000 Kč.

Děkujeme, že nám pomáháte uskutečňovat takovéto záchranné akce! Bez vaší podpory bychom nic z toho nedokázali, opravdu každý příspěvek pomáhá zachránit psí životy.

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Psi mají v sobě spousta dobra a lásky a je důležité, aby s nimi tak bylo zacházeno. ❤️

Jana Dvořáková
300 Kč

At se pejskům daří

Patrik Havel
1 000 Kč

Dobrý den, máme doma skvělou psí slečnu Emily z útulku. Přála bych si, aby se všichni pejsci měli tak dobře jako ona. Věřím, že Vám i tato drobná částka každý měsíc přijde vhod. :-) Držím palce a děkuji, že se o opuštěné a týrané psy staráte. Sylvie

Sylvie Pekárková
100 Kč

Díky! Díky! Díky! ...za Vás, za vše co děláte!!! ❤️ Za Vaše velká srdce ❤️

Michaela Bassettová

Na piškoty pro pejsky (dlaždice co sháníte bohužel nemám)

Ladislav Valdman
100 Kč

Napravujeme, co jiní pokazili.Pro lepší budoucnost těch, co jsou na nás závislí a jako jediní umí dát bezpodmínečnou lásku.🐾

Zuzana Mgr.
800 Kč

Za vaši práci děkuje Viky!

Ester Koníčková
1 000 Kč

Dobrý den, děkuji, že se staráte o opuštěné a týrané psy! Jste skvělí a smekám před vámi. Musí to být hodně psychicky náročné. Děkuji.

Lenka Světlá
1 500 Kč

Pro milované psí kamarády ♥ Děkuji lidem, kterým není osud těchto dušiček lhostejný ♥

Pavla Havlová
300 Kč

Pro chlupáče na prázdniny

Dagmar Mikolášková
4 000 Kč