Eva Müllerová: Dárcovská výzva pro projekt Pomoc opuštěným a týraným psům

DARUJ MÍSTO DRINKU: narozeninová výzva Arin a Evči

vybíráme od 4.4.2020
2 850 Kč
vybráno 124 % z 2 300 Kč

přispělo

12 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
 Čau rodino, kamarádi, známí i neznámí nomádi,

hlásí se vám cestovatelské duo Arin a Evča.
Aktuální korona situace nám bohužel neumožňuje společně oslavit 23. narozeniny.
Máme ale náhradní řešení.

VÝZVU "MÍSTO DRINKU DARUJ"

Co takhle letos místo oslav přispět na dobrou věc? Máte-li možnost a chuť, přispějte prosím společně s námi pár korunami těm, kteří to potřebují.
Letos jsme si pro tento účel vybraly útulek Dogpoint, který i v současné náročné situaci pečuje o opuštěné pejsky bez domova.
Budeme moc rády, pokud se s námi do výzvy zapojíte a společně alespoň trochu přispějeme těm, kteří nemají to štěstí teď odpočívat v pohodlí a teple domova.
Samozřejmě budeme moc vděčné i za to, když mrknete na ostatní projekty na darujme.cz a přispějete třeba jinam :-)

Tak na zdraví!

Arin & EvčaČau rodino, kamarádi, známí i neznámí nomádi,

jsme cestovatelské duo Arin a Evča.

Aktuální korona situace nám bohužel neumožňuje uskutečnit dvě věci, na které jsme se letos moc těšily.

1) vydat se v létě na cestu kolem světa
2) oslavit společně narozky

Svět počká, my počkáme. Ale s tím druhým bodem byste nám letos mohli pomoct i VY, kteří zrovna čtete tenhle příspěvek.

Letos si spolu nepřipijeme slivoviců.
Nevytahneme ani mikulovské vínko.
Nedáme točenou dvanáctku.

Ale máme náhradní řešení.

VÝZVU "MÍSTO DRINKU DARUJ"

Co takhle místo oslav přispět na dobrou věc? Máte-li možnost a chuť, přispějte prosím společně s námi pár korunami těm, kteří to potřebují.

Letos jsme si pro tento účel vybraly útulek Dogpoint, který i v současné náročné situaci pečuje o opuštěné pejsky bez domova.

Když budete chtít, po rozkliknutí -> DOBRO <- se o projektu můžete dozvědět víc.

Budeme moc rády, pokud se s námi do výzvy zapojíte a společně alespoň trochu přispějeme těm, kteří nemají to štěstí teď odpočívat v pohodlí a teple domova.
Samozřejmě budeme moc vděčné i za to, když mrknete na ostatní projekty na darujme.cz a přispějete třeba jinam :-)

Tak na zdraví!

Arin & Evča


Dogpoint, o.p.s.
Spolu s vámi měníme psí osudy a hledáme pro ně ztracené štěstí.
Spolu s vámi měníme psí osudy a hledáme pro ně ztracené štěstí. Děkujeme za vaší průběžnou podporu, bez ní bychom nikdy nedokázali zachránit tolik životů, které mnohdy visely doslova na vlásku.

Každý váš příspěvek pomáhá zachraňovat psí životy. Bez dostatku financí bychom nezvládli realizovat spoustu akutních, ale i dlouhodobých záchranných akcí. 
Spolu s vámi ale dokážeme pomoci až stovkám psům za rok. Děkujeme za každý jednorázový i pravidelný příspěvek, který můžete věnovat na pomoc psům v nouzi.
Tady je pár příběhů, které by bez vás neměly šťastný konec.

Alan
Pro Alana záchrana přijela opravdu na poslední chvíli. Když ho našli v kotci bez přístupu k čisté vodě a jídlu, nedokázal ani sám chodit. Video o jeho záchraně doslova obletělo republiku. Dnes si Alan užívá život plnými doušky.
 

Zanedbaná bydžovská smečka
Ve spolupráci s obcí Nový Bydžov a veterinární správou jsme z malého bytu plného špíny a harampádí odvezli 16 psů. Někteří z nich v podstatě nikdy neviděli slunce, neběhali po trávě. Byli v hrozném zdravotním stavu - zablešení, začervení, trpěli záněty očí a uší, feny mléčných žláz. 
U nás se postupně dali dohromady a o 4 měsíce později i poslední z nich odjel do nového domova.

Přemnožená smečka z Týnce
Pomohli jsme vyřešit obrovský problém přemnožené smečky čítající 59 psů, kteří žili na jednom malém pozemku. U nás v útulku nakonec skončilo 8 psů, pro které jsme postupně našli domov.


Brit
Další děsivý příběh podvyživeného psa. Na jaře 2016 byl nalezen uvázaný v lese. Vyhublý na kost, s vylysalou srstí a oslabenou imunitou. Ale ani on ani my jsme to nevzdali, všechny rány se postupně zahojily a z Brita se vyloupnul veselý a vitální pes, který si život ještě patřičně užije.

Břeclavská množírna módních psů
V naprosto nevhodných podmínkách přežívalo v chovu 60 psů “módních” plemen - čivav, jorkšírů, papilonů. Psi na tom byli zdravotně velice špatně - vystrašení, se zničenými zuby, záněty očí a uší, vady nohou. Postarali jsme se o 10 z nich a jen náklady na veterinární péči nás vyšly na více než 50 000 Kč.Kníračoidi
Během dlouhých 9 měsíců jsme z jediného pozemku postupně odvezli 40 psů, kteří tam do té doby polodivoce žili se svým majitelem, který nebyl schopen se o ně řádně postarat. Zajistili jsme pro ně tolik potřebné veterinární ošetření a ve spolupráci s dalšími organizacemi jsme jim pomohli najít nové domovy. Pro 13 psů, kteří se ke svému majiteli vraceli, jsme zajistili nezbytné veterinární ošetření a především kastraci. Celá akce nás stála téměř 90 000 Kč.

Děkujeme, že nám pomáháte uskutečňovat takovéto záchranné akce! Bez vaší podpory bychom nic z toho nedokázali, opravdu každý příspěvek pomáhá zachránit psí životy.

Happy bday(s) ❤️

Dárce
250 Kč

Thank you! ❤️ E&A

Eva Müllerová
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Dogpoint, o.p.s., projekt: Pomoc opuštěným a týraným psům