Sára Kašparová: Dárcovská výzva pro projekt Pomoc opuštěným a týraným psům

Max pomáhá🐾

vybíráme od 25.1.2020
6 500 Kč
vybráno 433 % z 1 500 Kč

přispělo

16 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Max pro mě znamená domov. Proto chci sbírku věnovat právě jemu. Její výtěžek půjde na pomoc opuštěným a týraným psům. Potrvá do 30.června, kdy Max oslaví 15.narozeniny.

Třeba díky tomu někdo dostane šanci, aby mu do života vkročil jeho vlastní Max.

Protože není nic, co bych komukoliv z vás přála víc, než tohle přátelství & lásku.

Edit: Max od nás po téměř 15 letech odešel 8.března 2020. Dal mi všechnu lásku a až do posledního dne za to nic nechtěl.  Mám tě nejradši na světě, nikdy na tebe nezapomenu. Sbohem Maxi.🖤


I když jsem zvířata odmala milovala a skoro jsem se utopila při záchraně berušky, psa jsem nikdy nechtěla. Max přišel do mýho života z ničeho nic. Prostě tu najednou byl. Jsem s nim víc let, než jsem byla bez něj. Za tu dobu jsme se naučili (tak nějak) komunikovat a přizpůsobit se jeden druhýmu.Nemam tušení, co se tomu psovi odehrává v hlavě. Zvládne reagovat na několik slov a 100x víc jich dokáže ignorovat. Občas mi přijde, že mu rozumim. Někdy, že rozumí on mě.

Rozdílů je mezi náma mnohem víc, než podobností. Ale stejně jako já má vlastní myšlenky a emoce. A nepotřebuju vědět, jaký jsou, abych věděla, že je má. Poznám, když ho něco bolí. Vim, jak se chová, když má strach. Je nerad sám a miluje skupinový akce (přísahám, že si nás i přepočítává a pravidelně kontroluje, jestli jsme všichni:D). Od začátku jsem věděla, že bych mu za nic na světě neublížila.Max pro mě znamená domov. Za každej den jsem s tím vším, co má za sebou mnohem vděčnější. A nevim, jestli to je možný, ale přísahala bych, že ho mam každým dnem radši. 

Proto chci další sbírku věnovat právě jemu. Její výtěžek půjde na pomoc opuštěným a týraným psům. Potrvá do 30.června, kdy Max oslaví 15.narozeniny. 

Třeba díky tomu někdo dostane šanci, aby mu do života vkročil jeho vlastní Max. Protože není nic, co bych komukoliv z vás přála víc, než tohle přátelství & lásku.100% výtěžku z prodeje oblečení na https://www.instagram.com/sekacbezkrutosti/ bude věnována na sbírku. 

Budu nesmírně vděčná za každýho, kdo ji podpoří koupí oblečení nebo pošle jakoukoliv symbolickou částku jen tak.

Děkujeme S&M🐾

Dogpoint, o.p.s.
Spolu s vámi měníme psí osudy a hledáme pro ně ztracené štěstí.
Spolu s vámi měníme psí osudy a hledáme pro ně ztracené štěstí. Děkujeme za vaší průběžnou podporu, bez ní bychom nikdy nedokázali zachránit tolik životů, které mnohdy visely doslova na vlásku.

Každý váš příspěvek pomáhá zachraňovat psí životy. Bez dostatku financí bychom nezvládli realizovat spoustu akutních, ale i dlouhodobých záchranných akcí. 
Spolu s vámi ale dokážeme pomoci až stovkám psům za rok. Děkujeme za každý jednorázový i pravidelný příspěvek, který můžete věnovat na pomoc psům v nouzi.
Tady je pár příběhů, které by bez vás neměly šťastný konec.

Alan
Pro Alana záchrana přijela opravdu na poslední chvíli. Když ho našli v kotci bez přístupu k čisté vodě a jídlu, nedokázal ani sám chodit. Video o jeho záchraně doslova obletělo republiku. Dnes si Alan užívá život plnými doušky.
 

Zanedbaná bydžovská smečka
Ve spolupráci s obcí Nový Bydžov a veterinární správou jsme z malého bytu plného špíny a harampádí odvezli 16 psů. Někteří z nich v podstatě nikdy neviděli slunce, neběhali po trávě. Byli v hrozném zdravotním stavu - zablešení, začervení, trpěli záněty očí a uší, feny mléčných žláz. 
U nás se postupně dali dohromady a o 4 měsíce později i poslední z nich odjel do nového domova.

Přemnožená smečka z Týnce
Pomohli jsme vyřešit obrovský problém přemnožené smečky čítající 59 psů, kteří žili na jednom malém pozemku. U nás v útulku nakonec skončilo 8 psů, pro které jsme postupně našli domov.


Brit
Další děsivý příběh podvyživeného psa. Na jaře 2016 byl nalezen uvázaný v lese. Vyhublý na kost, s vylysalou srstí a oslabenou imunitou. Ale ani on ani my jsme to nevzdali, všechny rány se postupně zahojily a z Brita se vyloupnul veselý a vitální pes, který si život ještě patřičně užije.

Břeclavská množírna módních psů
V naprosto nevhodných podmínkách přežívalo v chovu 60 psů “módních” plemen - čivav, jorkšírů, papilonů. Psi na tom byli zdravotně velice špatně - vystrašení, se zničenými zuby, záněty očí a uší, vady nohou. Postarali jsme se o 10 z nich a jen náklady na veterinární péči nás vyšly na více než 50 000 Kč.Kníračoidi
Během dlouhých 9 měsíců jsme z jediného pozemku postupně odvezli 40 psů, kteří tam do té doby polodivoce žili se svým majitelem, který nebyl schopen se o ně řádně postarat. Zajistili jsme pro ně tolik potřebné veterinární ošetření a ve spolupráci s dalšími organizacemi jsme jim pomohli najít nové domovy. Pro 13 psů, kteří se ke svému majiteli vraceli, jsme zajistili nezbytné veterinární ošetření a především kastraci. Celá akce nás stála téměř 90 000 Kč.

Děkujeme, že nám pomáháte uskutečňovat takovéto záchranné akce! Bez vaší podpory bychom nic z toho nedokázali, opravdu každý příspěvek pomáhá zachránit psí životy.

Jen tak dál, fandim ti!

Kubuš Ledl
150 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Dogpoint, o.p.s., projekt: Pomoc opuštěným a týraným psům