Diakonie ČCE - středisko v Myslibořicích


Lidé s postižením Senioři

Domov Pomněnka Nové Město na Moravě

V Novém Městě na Moravě stavíme nový domov pro seniory, který bude sloužit lidem s Alzheimerovou chorobou a dalšími typy demence. Pomněnku jsme začali stavět v březnu 2022 a dokončíme ji v únoru 2024. Nyní se snažíme získat peníze na nákup nábytku.

vybíráme od 24.4.2023

Domov Pomněnka Nové Město na Moravě

Díky vašemu daru pořídíme nábytek, který bude sloužit obyvatelům Domova Pomněnka. Potřebujeme především polohovací postele, antidekubitní matrace, noční stoly, židle, stoly a židle. Děkujeme.
21 336 Kč

přispělo

7 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Domov Pomněnka Nové Město na Moravě
Stavbu Pomněnky financuje z více zdrojů. Výraznou pomocí jsou pro nás dary individuálních dárců, kteří již na stavbu Pomněnky poslali téměř deset milionů korun. Děkujeme.Pomněnka bude sloužit především lidem s Alzheimerovou nemocí, kteří celý svůj život prožili v Novém Městě na Moravě a jeho okolí. Chceme, aby mohli žít v dosahu svých blízkých a s podporou organizace, která má s péčí o tyto lidi dlouholeté zkušenosti. Pomněnka nabídne domov 30 lidem nad padesát let.

Sbírka na vybavení domova
Nyní chystáme nákup vybavení domova konkrétně: pečovatelská lůžka, antidekubitní matrace, křesla, stoly, židle, nábytek do kaple, vybavení společné koupelny a další.
Díky vašemu daru pořídíme potřebné vybavení včas. Více se o našem projektu dozvíte zde.


Budeme rádi, když se připojíte k rodině našich dárců a pomůžete nám postavit v Novém Městě na Moravě Pomněnku.

Dárek za váš dar
Pokud se rozhodnete jednorázově věnovat minimálně 1 000 Kč, tak vám pošleme dárek dle vašeho výběru. Za vaši dobrotu a štědrost nabízíme:
Knihu Poutník chodí pěšky
Tričko s motivem pomněnky
Zimní čepici


Poutník chodí pěšky
Knihu Poutník chodí pěšky napsal Petr Hladík, který se podílí na přípravě projektu Domova Pomněnka. "V letech 2018 až 2020 jsem společně se svým kamarádem fotografem Jiřím Michlíčkem absolvoval poutě z Vysočiny na Říp, do Vídně a na Sněžku. Kniha je obohacená o naše společné zážitky, které jsme spolu zažili. Často jsme byli postaveni do situací, ve kterých jsme potřebovali najít shodu, abychom mohli pokračovat dál. To od nás vyžadovalo velkou dávku trpělivosti, ochoty naslouchat a umění přiznat vlastní chybu."

Tričko s motivem pomněnky

Zimní čepice (barva černá a bílá)

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.