Ála Krumbholzová: Dárcovská výzva pro projekt Běh pro hospic 2026

Kilometry srdcem 💝

vybíráme od 6.3.2026
1 050 Kč
vybráno 4 % z 25 000 Kč

zbývá

69 dní

přispěli

3 lidé
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Hospic sv. Štěpána v Litoměřicích letos slaví 25 let od svého vzniku. 
23.5.2026 se koná Běh pro hospic, kde budeme společně slavit, předáme si čerstvě nabytou vnitřní energii z běhu. Ale už dnes můžeme finančně přispět na skutečnou, hmotnou energii - energetickou soběstačnost a zabezpečení základního chodu hospice v době krizových výpadků!
Každý dar pomáhá❣️
Pro sebe mám do té doby tyto výzvy, symbolicky s čísly 2 a 5:

Posbírat při sportu 25 selfie s kostely v různých městech a vesničkách. 

Uběhnout 2,5krát 250 km:
250 km v březnu. 
250 km v dubnu.
125 km do 23.května. 
Pokud to náhodou neuběhnu, dojedu to na kole 😉

Pokud chcete, můžete se ke mě přidat tím nejjednodušším způsobem, pomoci naplnit tuto sbírku 😊 
Je to jen 50krát 500 Kč.
50 laskavých dárců.
Společně to dáme! 
I malá částka může pomoct.
Děkuji každému, kdo přispěje nebo sdílí dál.
Ála 🙂

Ahoj všem laskavým dárcům.
Běh na březen mám spočítaný na 8 km denně. Včera už jsem překročila stovku, takže zatím stíhám. I když se to nezdá, je to trochu honička. Ale ne taková, jako když v hospicu vypne veškerá energie. A právě proto běhám, protože letos vybrané peníze půjdou na zajištění energetické soběstačnosti hospicu právě v případě, že vypadne proud. Mnozí si ani neumíme představit, jak to v tu chvíli musí být náročné, jde o životy! A tak každý z nás může mít svůj podíl na jejich ochraně v krizových chvílích.
Budeme moc rádi, když společně vybereme tuto částku 25 000 Kč, kterou jsem zvolila symbolicky, protože právě letos Hospic sv. Štěpána slaví také své 25. výročí vzniku.
Všem laskavým dárcům moc děkujeme 🤍

Založení výzvy

Hospic sv. Štěpána
Sportovní happening na podporu hospice. Náš letošní cíl: Potřebujeme spolehlivé zdroje energie pro případy blackoutu. Cílová částka běhu: 1 800 000 Kč. Těšíme se na vás. Pro pomoc druhým se běhá nejlépe.
POMOŽTE NÁM I LETOS USKUTEČNIT NAŠI AKTUÁLNÍ VIZI.
Buďte naší zálohou i dobíjecí stanicí - běhejte s námi.

Potřebujeme spolehlivé zdroje pro případy blackoutu a jistotu, že budou za všech okolností vždy v provozu a plně funkční:

  • kyslíkové přístroje 
  • polohovací postele 
  • signalizace na pokojích
  • výtah 
  • vaření a ohřev jídla
  • světlo
  • topení
  • nutné IT pro vedení zdravotnické dokumentace a nejnutnější komunikace
Proto potřebujeme pořídit ZÁLOŽNÍ ZDROJE - např. fotovoltaické panely, vlastní generátory a akumulační baterie. 
Předpokládáme náklady 1 800 000 Kč.

Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Hospic sv. Štěpána, projekt: Běh pro hospic 2026