Jakub Chalupný: Dárcovská výzva pro projekt DOMESTICI.CZ | Martin Souček | Pro důstojný konec života

Pojďme podpořit Martina v jeho přípravě na jeho spanilou jízdu Amerikou.

vybíráme od 30.3.2024
1 600 Kč
vybráno 3 % z 50 000 Kč

přispěli

2 lidé
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Ahoj pojďte se mnou projet, zatrénovat, podpořit dobrou věc 😉.
#nejedusam
Tento trénink je téměř pro všechny co milují jízdu na MTB, Gravelech a klidně i Elektro kolech.
7.4.2024 v 9 hodin od Koloshopu v Teplicích.
Rozhodl jsem podpořit Martina tak jak podporuje on při mých výzvách.
Martin zveřejnil svůj klasický tréninkový okruh o délce 27 km, který budu jezdit každý čtvrtek až do svého odletu do Race across America (poslední trénink bude 30.5.2024), a rád bych vás tímto pozval na vzdálený společný trénink, který bych chtěl udělat u nás na severu a zároveň tím podpoříme dobrý skutek. 

V této společné projížďce nepůjde jen o kilometry, půjde také o dobročinnost. Přispěj 10 Kč za každý svůj kilometr. Přidejte se ke mně, pojeďte si protáhnout nohy po našem středohoří a přispět také do Martinovi sbírky.

Start bude 7.4.2024 od Teplického koloshopu směr vrchol Lovoše a zpět na místo startu.

Pojede se v klidném tempu na pohodu 😉.
Pojede se na MTB, Gravelech, elektro kole a když někdo navrhne jinou cestu než já tak se tomu nebráním. Já jako běžec moc po silnici neběhám a věřím, že mezi vámi jsou lidičky co znají cestičky zde u nás na severu.

A chystám pro vás malé překvapení 😊
Když dorazíš tak se ho dozvíš 😊

Trasa kudy se pojede.


Převýšení.
Nadace Via
Pojedeme na kole 5 000 kilometrů ze západního na východní pobřeží USA, abychom společně podpořili rozvoj paliativní péče v Česku. Postavil jsem se do středu týmu domestiků, kteří mají společnou metu – dostat závodníka do cíle v co nejlepší fyzické i psychické kondici. Je to podobný úkol jako mají příbuzní těžce nemocných a umírajících – doprovázet své blízké do cíle. Staňte se jedním z domestiků a připojte se k neuvěřitelnému dobrodružství pomoci.
Život má být kvalitní a důstojný až do poslední vteřiny. Proto je tady paliativní péče. Mým snem je, že se nám společně podaří vybrat 10 milionů Kč na toto nelehké téma života, které se týká každého z nás. 

Domestici.cz = 10 milionů pro paliativu, díky kterým cesta dává smysl. 

Pojedeme ve štafetě s Tomášem Navrátilem jeden z nejtěžších ultra-cyklistických závodů na světě: 5 tisíc kilometrů v limitu pouhých 9 dní. Závod, který bez domestiků, tedy těch kteří pomáhají závodníkovi do cíle, nejde zvládnout. A právě takové pomocníky, domestiky pro paliativu, hledám. Všechny vaše dary proto rozdělíme na přímou  podporu paliativní péče v  ČR. Pomůžeme konkrétnímu hospici, podpoříme poskytování mobilní hospicové péče v regionech a investujeme do osvěty, která je nesmírně důležitá. Přál bych si, abychom společně zajistili kvalitní a důstojný život až do poslední chvíle co největšímu počtu lidí. Ať jsou to naši blízcí nebo lidé, které ani neznáme. Paliativní péče tu není proto, aby léčila pacienta za každou cenu, ale aby se postarala, že jeho odchod bude takový, jaký by si jej sám přál. Takový odchod bych přál všem. Takhle bych jednou rád odešel i já sám. Staňte se domestikem - přidejte se a darujte.

Napříč Amerikou pro paliativu!

5000 km, 9 dní, 24 hodin denně v sedle a minimálně 555 km v nohách, společenství stovek a tisíců štědrých lidí, kteří myslí na druhé. Děkuju, že se stanete domestikem paliativní péče a že se přidáváte i Vy!

Jak přesně Vaše dary pomohou?

Vytvořil jsem projekt Domestici.cz a spojil síly s Nadací Via, která zřídila dárcovský fond Domestici a také veřejnou sbírku na rozvoj paliativy v Česku. Všechny získané dary do fondu budou rozděleny mezi skvělé organizace, které se tématu paliativy věnují a posouvají jej v ČR vpřed. Všechny vaše dary rozdělíme mezi: 
  • Hospic svatého Lazara, který pomáhá lidem na sklonku života v regionu Plzeňska.
  • Fórum mobilních hospiců, díky kterému bude paliativní péče dostupnější i v ostatních regionech ČR.
  • Centrum paliativní péče zajišťující osvětu a informovanost, která je nezbytná, má-li se dobrý konec stát běžným.

Zapojte se do pelotonu domestiků i Vy.

Přidejte se prosím k mojí cestě, přijdete se k domestikům a pojďme společně měnit způsob, jakým v Česku opouštíme tento svět. Jak na to?
1.  Darujte částku, kterou si můžete dovolit darovat – přímo na této stránce. 
2. Vytvořte svou osobní fundraisingovou výzvu k projektu domestici.cz na www.darujme.cz/domestici.
3.  Řekněte o domestici.cz svým přátelům, kolegům a požádejte je, aby se také přidali.
4. Vytvořte si svou vlastní sportovní výzvu a propojte ji s domestici.cz.
5. Jakkoliv jinak, vaší kreativitě nestojí nic v cestě.

Staňte se součástí pelotonu domestiků!  Ze srdce vám děkuji, Martin Souček a domestici
---
Sledujte přípravu na RAAM 2024: domestici.cz • Fotky a videa na Instagramu
Více o propojení paliativy a ultracyklistiky: Domestici.cz - Napříč Amerikou za 9 dní
Jednou za čas vás budeme o přípravě na RAAM, a také o paliativní péči a její podpoře, informovat emailovým newsletterem.
---
Projekt domestici.cz je realizován na základě výzvy Martina Součka ve smluvní spolupráci se společností domestici.cz s.r.o. Z tohoto důvodu budou Vaše osobní údaje v nezbytném rozsahu, a to výlučně pro účely administrace projektu (poděkování, analýza dopadu projektu, další komunikace o projektu, výsledcích a možnostech jeho další podpory, fundraising pro projekt) předávány společnosti domestici.cz s.r.o. 

Děkuji za krásné dopoledne 😉

Jakub Chalupný
800 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Nadace Via, projekt: DOMESTICI.CZ | Martin Souček | Pro důstojný konec života