Marek Szymeczek: Dárcovská výzva pro projekt Podpora mobilní paliativní péče MEDICA

Dobro-druzi: "Charitativní koncert"

vybíráme od 8.2.2023
21 270 Kč
vybráno 106 % z 20 000 Kč

přispělo

15 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!

Jsme 3 kamarádi z GYMPLU a naším plánem je benefiční koncert naší kapely a hostů v "Jazzu". Chceme pozvat nejen svoje spolužáky a propagovat dobročinnou akci v regionu.
Doufáme, že když naši spolužáci uvidí, jak snadné je takovou akcí zorganizovat, tak že je motivujeme, aby sami zkusili pomoct jiným organizacím.
Přijďte se podívat na koncert, který jsme pro hospic zorganizovali. Podpořit nás (a tedy hospic) můžete online darem přímo skrze tuto stránku, ale to už je na vás. 🙂

Chcete ochutnávku, na co se můžete těšit na koncertu 3-3-2023? Tady něco maličko z naší zahrádky: Dobro-druzi: "Charitativní koncert"

A PROČ: Naším cílem je pomoct neziskové organizaci mobilní hospic MEDICA Třinec. V rámci své služby poskytuje pomoc v mikroregionech Těšinska, Třinecka a Jablunkovska. Jedná se o terénní mobilní hospic, který pomáhá rodinám zajistit domácí péčí zdravotní sestry, lékaře a umožní vybavení zdravotnickými pomůckami.
Za nasbírané peníze bychom pomohli zaplatit plnou nádrž auta potřebného k péči DOMA.
MEDICA Třinec, z.ú.
Věříme, že každý člověk potřebuje svoji postel, svůj hrnek, své blízké ... Proto i v této těžké době pečujeme o pacienty u nich doma. Cílem paliativní péče je předcházet nebo účinně zmirňovat utrpení těchto pacientů i jejich blízkých tím, že jim poskytne systematickou podporu. Snaží se o úlevu od bolesti i jiných tělesných symptomů, nabízí pomoc při řešení psychických obtíží, poradenství i doprovázení v této závažné situaci.
Snažíme se o to, aby těžce nemocný člen rodiny mohl zůstat doma, netrpěl zbytečnými bolestmi a konec života mohl prožít se svými blízkými. Jelikož si uvědomujeme, jak náročné je toto období i pro celou rodinu, chceme poskytovat tyto služby bezplatně.
Města a obce, kde poskytujeme službu mobilní paliativní péče: Třinec, Jablunkov, Český Těšín
Bocanovice, Bukovec, Bystřice, Dolní Lomná, Dolní Tošanovice, Hnojník, Horní Lomná, Horní Tošanovice, Horní Žukov, Hrádek, Hrčava, Komorní Lhotka, Košařiska, Milíkov, Mosty u Jablunkova, Návsí, Nýdek, Písečná, Písek, Ropice, Řeka, Smilovice, Střítež, Třanovice, Vělopolí, Vendryně.
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
MEDICA Třinec, z.ú., projekt: Podpora mobilní paliativní péče MEDICA