Barbora Urbanovská: Dárcovská výzva pro projekt Jeden den doma

Vánoční aukce VŠB-TUO pro Mobilní hospic Ondrášek

vybíráme od 5.12.2022
65 315 Kč
vybráno 218 % z 30 000 Kč

přispělo

36 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Dobrých skutků není nikdy dost, proto jsme se rozhodli uspořádat 2. ročník vánoční aukce. Vydražte (si) zážitek nebo předmět na památku a podpořte tak Mobilní hospic Ondrášek, který se věnuje nevyléčitelně nemocným dospělým i dětem a pomáhá jim strávit poslední dny života důstojně a DOMA. Vánoční aukce poběží tady na Facebooku do 9. prosince do 12:00. Poté oslovíme výherce a zašleme jim odkaz na výzvu na Darujme.cz. Podpořit Mobilní hospic Ondrášek však můžete i bez vánoční výzvy.
Podpořit můžete projekt Jeden den doma, a to i mimo vánoční aukci. Přispěním na projekt Jeden den doma podpoříte odbornou péči o nevyléčitelně nemocné děti a dospělé v domácím prostředí a umožníte jim strávit poslední dny jejich života důstojně a doma, v kruhu blízkých. Peníze pomohou i rodinám, aby péči o svého blízkého zvládli a splnili mu tak přání být doma až do posledního okamžiku. Vánoční aukce poběží na našich FB stránkách od 5. do 9. prosince, zapojily se do ní jak fakulty, tak i výzkumná centra. Děkujeme, že pomáháte. V prvním ročníku aukce jsme vybrali 58 000 korun. 
Mobilní hospic Ondrášek, o.p.s.
Každých 2600 Kč přeměníme na jeden den odborné péče o nevyléčitelně nemocné děti a dospělé v domácím prostředí. Doprovázíme umírající a jejich rodiny v posledních dnech života, umožňujeme je strávit důstojně a doma, v kruhu blízkých. Zdravotní, sociální, psychologickou a duchovní péčí pomáháme rodinám, aby péči o svého blízkého zvládli a splnili mu tak přání být doma až do posledního okamžiku.
Poskytujeme péči o nevyléčitelně nemocné děti a dospělé v Moravskoslezském kraji. Pozornost zaměřujeme nejen na nemocné, ale také na jejich pečující a další členy rodiny. Usilujeme o to, aby se každý zúčastněný v této nelehké situaci cítil podpořený. Ročně pečujeme o cca 210 nevyléčitelně nemocných, z toho 10-15 dětí a jejich rodin.Vánoční aukce VŠB-TUO

Gabriela Mechelová
3 590 Kč

Děkujeme :)

Barbora Urbanovská
4 000 Kč

Aspoň něco málo.

Dárce
150 Kč

Děkuji, že pomáháte :-)

Kateřina Vrbasová

Diky za vsechnu tu praci, kterou delate ♥️

Robert Čep
3 500 Kč

Díky za to, že jste.

Jana Kukutschová
5 000 Kč

Veselé Vánoce :-)

Aleš Vysocký
5 000 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Mobilní hospic Ondrášek, o.p.s., projekt: Jeden den doma