Veronika Arichteva: Dárcovská výzva pro projekt Provoz domu pro rodiny dlouhodobě nemocných dětí ve FN Motol

Adoptujme společně pokoj v Domě Ronalda McDonalda!

vybíráme od 4.11.2022
113 488 Kč
vybráno 76 % z 150 000 Kč

přispělo

269 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!

Výzva Veroniky Arichteva 


Ahoj,
nikdo z nás to nechce zažít, přesto se to děje. A když už se to stane, tak v tom nechcete být sami. A už vůbec byste v tom nechtěli nechat Vaše dítě, alespoň já, jako máma bych mu chtěla být pořád nablízku pokud možno s celou rodinou a chtěla bych, aby nás hlavně měl nablízku můj syn. 
Proto Tě chci poprosit, aby ses zapojil(a) do téhle naší výzvy a přispěl(a) na adopci pokoje v Domě Ronalda McDonalda, kde budou ubytovány rodiny vážně nemocných dětí.
Vím, že společně to dáme a pomůžeme tomuhle krásnýmu projektu, který si to zaslouží. Nemocné děti si to zaslouží.
Díky za Tvou podporu!
https://www.drmcd.cz/adoptujte-si-pokoj/
Proč bys to měl(a) udělat


Nadační fond Dům Ronalda McDonalda pomáhá rodinám s vážně nemocnými a dlouhodobě hospitalizovanými dětmi, aby mohly být spolu. Jako máma moc dobře vím, jak důležité je, aby dítě mělo své rodiče nablízku, zvlášť když prochází nemocí nebo zdravotními komplikacemi. Proto jsem se před časem stala patronkou nadačního fondu a jsem nesmírně hrdá, že i já sama mohu něco zásadního ovlivnit a změnit. Totiž to, aby žádné dítě už nemuselo zvládat náročnou léčbu v nemocnici samotné. Zapoj se do výzvy. přispěj na adopci pokoje v Domě Ronalda McDonalda a dopřej tak na rok rodinám nemocných dětí možnost být spolu.


Dům Ronalda McDonalda, nadační fond
Svým darem přispějete na provoz prvního domu v ČR pro rodiny dlouhodobě nemocných děti, děkujeme! #abyrodinymohlybytspolu
Našim cílem je umožnit vážně nemocným dětem přístup ke špičkové lékařské péči a nabídnout jejich rodinám jak psychickou, tak fyzickou podporu formou kvalitního a pohodlného ubytování bez ohledu na to, jak daleko rodina malého pacienta bydlí.

V areálu Fakultní nemocnice v Motole jsme postavili první dům v ČR pro rodiny dlouhodobě nemocných děti, který funguje jako jejich dočasný domov. Věříme, že přítomnost rodičů a dalších blízkých je jedním z nejlepších léků přispívajících k úspěšné léčbě dětských pacientů. Dům nabízí bezplatné ubytování až 21 rodinám naráz, provozujeme jej kompletně na vlastní náklady. Svým darem pomůžete rodinám, které to potřebují. Děkujeme!

#abyrodinymohlybytspolu
Kéž by to nebylo potřeba 🙏.

Dárce

Od Luky. Aby mohly být rodiny spolu.

Veronika Arichteva
10 000 Kč

Kéž by to nikdo nepotřeboval 🙏 díky Veru za to, co děláte ❤

Barbora Šimková

Přála bych si, aby z něj rodiny nakonec odcházely společně ❤️

Zuzana Rubešová
100 Kč

❤️

Dominika Šilerová

Nejlepší by bylo, kdyby vlastně ten dům nikdy nikdo nepotřeboval, aby žádné děťátko nemělo bolístky a trápení a žádný nemoci. Ale pokud přeci jen, tak ať je to pro všechny co nejpříjemnější ❤️

Pavlína Malá

Děkuji za možnost podpořit tento krásný projekt! Přeji všem rodinám, aby našly příjemné útočiště, které jim usnadní ty nejtěžší chvíle. Kéž by všechny návraty domů byly jen šťastné!

Petra Matějčková
500 Kč

Pro všechny rodiny, co tam budou kdy potřebovat. ❤️

Voslářovi

Kéž, by tohoto nebyla potřeba a aspoň ty naše poklady byly zdravé 🍀❤️🌸

Dárce

Skvely projekt,který dlouhodobě podporuji!Kéž by tento dům nemusel nikdo využívat a žádné deti by nebyly nemocné!

Michaela Vlašicová
300 Kč