Veronika Arichteva: Dárcovská výzva pro projekt Provoz domu pro rodiny dlouhodobě nemocných dětí ve FN Motol

Adoptujme společně pokoj v Domě Ronalda McDonalda!

vybíráme od 4.11.2022
113 638 Kč
vybráno 76 % z 150 000 Kč

přispělo

269 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!

Výzva Veroniky Arichteva 


Ahoj,
nikdo z nás to nechce zažít, přesto se to děje. A když už se to stane, tak v tom nechcete být sami. A už vůbec byste v tom nechtěli nechat Vaše dítě, alespoň já, jako máma bych mu chtěla být pořád nablízku pokud možno s celou rodinou a chtěla bych, aby nás hlavně měl nablízku můj syn. 
Proto Tě chci poprosit, aby ses zapojil(a) do téhle naší výzvy a přispěl(a) na adopci pokoje v Domě Ronalda McDonalda, kde budou ubytovány rodiny vážně nemocných dětí.
Vím, že společně to dáme a pomůžeme tomuhle krásnýmu projektu, který si to zaslouží. Nemocné děti si to zaslouží.
Díky za Tvou podporu!
https://www.drmcd.cz/adoptujte-si-pokoj/
Proč bys to měl(a) udělat


Nadační fond Dům Ronalda McDonalda pomáhá rodinám s vážně nemocnými a dlouhodobě hospitalizovanými dětmi, aby mohly být spolu. Jako máma moc dobře vím, jak důležité je, aby dítě mělo své rodiče nablízku, zvlášť když prochází nemocí nebo zdravotními komplikacemi. Proto jsem se před časem stala patronkou nadačního fondu a jsem nesmírně hrdá, že i já sama mohu něco zásadního ovlivnit a změnit. Totiž to, aby žádné dítě už nemuselo zvládat náročnou léčbu v nemocnici samotné. Zapoj se do výzvy. přispěj na adopci pokoje v Domě Ronalda McDonalda a dopřej tak na rok rodinám nemocných dětí možnost být spolu.


Dům Ronalda McDonalda, nadační fond
Svým darem přispějete na provoz prvního domu v ČR pro rodiny dlouhodobě nemocných děti, děkujeme! #abyrodinymohlybytspolu
Našim cílem je umožnit vážně nemocným dětem přístup ke špičkové lékařské péči a nabídnout jejich rodinám jak psychickou, tak fyzickou podporu formou kvalitního a pohodlného ubytování bez ohledu na to, jak daleko rodina malého pacienta bydlí.

V areálu Fakultní nemocnice v Motole jsme postavili první dům v ČR pro rodiny dlouhodobě nemocných děti, který funguje jako jejich dočasný domov. Věříme, že přítomnost rodičů a dalších blízkých je jedním z nejlepších léků přispívajících k úspěšné léčbě dětských pacientů. Dům nabízí bezplatné ubytování až 21 rodinám naráz, provozujeme jej kompletně na vlastní náklady. Svým darem pomůžete rodinám, které to potřebují. Děkujeme!

#abyrodinymohlybytspolu
Nikola Šalplachtová
50 Kč

...

Jana Hajkova
100 Kč

❤️🙏

Nikola Mlatečková

Díky ❤️

Petra Pípalová
500 Kč

Dekuji za tento projekt! Doufam, ze pomuze spousty rodinam, ktere to potrebuji :-)

Martina Kohoutova

Díky za tak krásný projekt, který dává smysl.

Zuzana Kolářová
500 Kč

Aby mohly být rodiny spolu ❤️❤️

Adéla Karafiátová
500 Kč

♥️♥️♥️

Veronika Hradecká
222 Kč

Hodne stesti s projektem!!!

Dárce
111 Kč

Jako zdravotní sestra a hlavně máma dvou dětí, za takové domečky moc a moc děkuji. Všechny děti si zaslouží mít své milované při nemoci u sebe a cítit se v bezpečí. LOVUJU ❤️

Mirka Vágnerová