Hana Brnická: Dárcovská výzva pro projekt Na poslední cestě nebýt sám

Půjdu pro hospic, protože doma je doma.

vybíráme od 22.8.2022
6 400 Kč
vybráno 43 % z 15 000 Kč

přispělo

10 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Většina lidí si přeje zůstat na konci života DOMA mezi svými blízkými. Domácí hospic Vysočina jim toto přání pomáhá plnit. Můžete i vy. Podpořte náš hospic darem nebo účastí na akci. Děkujeme!
Už po čtvrté poběží příznivci Domácího hospice Vysočina pro dobrou věc. Rozhodla jsem se letos vyměnit roli pořadatele za roli účastníka a poběžím taky. Poběžím..., no dobrá, spíš půjdu, protože chůze mě baví, zatímco běh mě rychle dechu zbaví :-) V tomto běhu nejde o vítěze a poražené. Smyslem běhu je pomoci plnit přání lidem s těžkou nemocí strávit konec svého života DOMA se svými blízkými. Získané peníze pomůžou dofinancovat nákup tří nových automobilů, které nahradí dosluhující staré vozy. V letošním roce výtěžek celé akce znásobí Nadace Divoké husy - vaši darovanou stokorunu znásobí na stokoruny dvě. A to se vyplatí :-)  Podpořte i vy Domácí hospic Vysočina a pomáhejte tak plnit přání těm, co už běžet nemohou...

Charitativní běh pro Domácí hospic Vysočina se uskuteční 10. září 2022 tradičně v areálu přírodního koupaliště u Nového Města na Moravě.
Více informací zde.
Domácí hospic Vysočina, o.p.s.
Domácí hospic Vysočina pomáhá lidem s těžkou nemocí, aby mohli žít doma až do konce života. A to s podporou blízkých, s co nejmenším utrpením, s pocitem přijetí a smíření.
Váš příspěvek pomůže lidem, kteří se ocitli na konci života, splnit jejich přání zůstat doma v kruhu svých blízkých. 
Lékaři, zdravotní sestry, sociální pracovníci, pečovatelé, psycholog a kaplan domácího hospice mohou v domácím prostředí pacienta tišit bolest, tlumit další nepříjemné doprovodné jevy onemocnění a být podporou rodině. 
Děkujeme, že pomáháte společně s námi!

Držím palce!

Jana Tlustá
200 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Domácí hospic Vysočina, o.p.s., projekt: Na poslední cestě nebýt sám