Adriana Piškulová: Dárcovská výzva pro projekt Jeden den doma

Podpora mobilního hospice Ondrášek

vybíráme od 26.5.2022
15 000 Kč
vybráno 100 % z 15 000 Kč

přispělo

18 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Každých 2500 Kč přeměníme na jeden den odborné péče o nevyléčitelně nemocné děti a dospělé v domácím prostředí. Doprovázíme umírající a jejich rodiny v posledních dnech života, umožňujeme je strávit důstojně a doma, v kruhu blízkých. Zdravotní, sociální, psychologickou a duchovní péčí pomáháme rodinám, aby péči o svého blízkého zvládli a splnili mu tak přání být doma až do posledního okamžiku.
Mobilní hospic Ondrášek pomáhá nevyléčitelně nemocným dětem i dospělým a jejich rodinám, aby poslední období života bylo důstojné, aby ho společně zvládli a aby měli možnost uzavřít svůj příběh. Provází rodiny v době umírání a plníme přání těm, kteří chtějí zemřít doma. Působíme v Moravskoslezském kraji.
Mobilní hospic Ondrášek, o.p.s.
Každých 2900 Kč přeměníme na jeden den odborné péče o nevyléčitelně nemocné děti a dospělé v domácím prostředí. Doprovázíme umírající a jejich rodiny v posledních dnech života, umožňujeme je strávit důstojně a doma, v kruhu blízkých. Zdravotní, sociální, psychologickou a duchovní péčí pomáháme rodinám, aby péči o svého blízkého zvládli a splnili mu tak přání být doma až do posledního okamžiku.
Poskytujeme péči o nevyléčitelně nemocné děti a dospělé v Moravskoslezském kraji. Pozornost zaměřujeme nejen na nemocné, ale také na jejich pečující a další členy rodiny. Usilujeme o to, aby se každý zúčastněný v této nelehké situaci cítil podpořený. Ročně pečujeme o cca 210 nevyléčitelně nemocných, z toho 6-8 dětí a jejich rodin.Dobrý den, zasílám zbytek vybraných peněz v hotovosti :). Děkuji a opatrujte se!

S pozdravem,
Adriana

Adriana Piškulová
4 694 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Mobilní hospic Ondrášek, o.p.s., projekt: Jeden den doma