Jana Vrbová: Dárcovská výzva pro projekt SOS ADRA: Pomoc Ukrajině

Akce Anděl 22 pro Ukrajinu

vybíráme od 15.3.2022
10 850 Kč
vybráno 43 % z 25 000 Kč

přispělo

16 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Již tradičně přispívají návštěvníci Akce Anděl na projekty humanitární organizace ADRA. Letos jsme nemohli vybrat nic aktuálnějšího než projekt SOS ADRA: Pomoc Ukrajině, pod kterým je tato výzva vytvořena.

Děkujeme, že Vám situace není lhostejná. 

Letošní název Anděla zní: Jak se vám líbím? 
Válko, ty se nám nelíbíš ani trochu! A věříme, že ani Vám, milí mládežníci. Pojďme společně přispět k jejímu ukončení a pomoci obětem finančním darem, se kterým humanitární organizace ADRA naloží tak, jak bude nejefektivnější. 

“Pomáháme lidem zasaženým konfliktem na Ukrajině. Monitorujeme aktuální dění a ve spolupráci s ADRA Ukrajina a dalšími ADRA kancelářemi pomáháme naplnit základní potřeby vysídlených a evakuovaných obyvatel. Vy můžete s námi v rámci veřejné sbírky. Finanční dar je v současné době nejefektivnější formou pomoci. Peníze jsou a budou použity na přímou pomoc obyvatelům zasaženým konfliktem.” ADRA

Sbírka je otevřena až do sobotní půlnoci, budeme rádi když oslovíte i své známé, kamarády. 

Děkujeme, že pomáháte.

Organizační tým Akce Anděl 22
ADRA, o.p.s.
Pomáháme lidem zasaženým konfliktem na Ukrajině. Monitorujeme aktuální dění a ve spolupráci s ADRA Ukrajina a dalšími ADRA kancelářemi pomáháme naplnit základní potřeby vysídlených a evakuovaných obyvatel. Vy můžete s námi v rámci veřejné sbírky. Finanční dar je v současné době nejefektivnější formou pomoci. Peníze jsou a budou použity na přímou pomoc obyvatelům zasaženým konfliktem. Děkujeme, že pomáháte s námi!
POMOC LIDEM ZASAŽENÝM KONFLIKTEM NA UKRAJINĚ

Z předchozích zkušeností s humanitární pomocí v bývalé Jugoslávii, Čečensku či Sýrii víme, jak vypadá válka. Víme, jak drtivě dopadá na životy běžných obyvatel, žen, dětí, starých lidí. I nyní jsme připraveni pomáhat. 

Jsme v propojení s naší pobočkou ADRA Ukrajina a monitorujeme potřeby místních obyvatel.  Jsme tak schopni pomoc zacílit co nejlépe.

Vyjádřeme společně naši solidaritu ukrajinským obyvatelům finanční pomocí, která je momentálně nejefektivnější formou podpory. 

Finanční dary jsou a budou použity na přímou pomoc lidem zasaženým konfliktem, zejména na zajištění základních potřeb vysídlených a evakuovaných obyvatel. 

Děkujeme, že jste tu s námi pro ty, kteří potřebují naši pomoc. 

Vážíme si vaší solidarity. 

Jsme v tom s vámi.

Baltik

Děkuji za Vaši sbírku, jsem rád že jí mohu věřit a že jsem mohl alespoň symbolickou částkou přispět.

Dárce
50 Kč

Doufám, že vybereme více, než je cílová částka.

Dárce
2 500 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
ADRA, o.p.s., projekt: SOS ADRA: Pomoc Ukrajině