Město Příbram: Dárcovská výzva pro projekt SOS ADRA: Pomoc Ukrajině

Příbram pomáhá Ukrajině

vybíráme od 9.3.2022
677 102 Kč
vybráno 68 % z 1 000 000 Kč

zbývá

35 dní

přispělo

11 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Město Příbram zakládá dárcovskou výzvu.
Město Příbram zakládá dárcovskou výzvu, jejíž výtěžek má primárně směřovat uprchlíkům z Ukrajiny, kteří pobývají Příbrami. Z vybraných prostředků mohou být hrazeny adaptační pobyty, pomůcky pro školáky, nákup zdravotnického materiálu, kompenzace za ubytování, potraviny a další potřeby.
ADRA, o.p.s.
Pomáháme lidem zasaženým konfliktem na Ukrajině. Monitorujeme aktuální dění a ve spolupráci s ADRA Ukrajina a dalšími ADRA kancelářemi pomáháme naplnit základní potřeby vysídlených a evakuovaných obyvatel. Vy můžete s námi v rámci veřejné sbírky. Finanční dar je v současné době nejefektivnější formou pomoci. Peníze jsou a budou použity na přímou pomoc obyvatelům zasaženým konfliktem. Děkujeme, že pomáháte s námi!
POMOC LIDEM ZASAŽENÝM KONFLIKTEM NA UKRAJINĚ

Z předchozích zkušeností s humanitární pomocí v bývalé Jugoslávii, Čečensku či Sýrii víme, jak vypadá válka. Víme, jak drtivě dopadá na životy běžných obyvatel, žen, dětí, starých lidí. I nyní jsme připraveni pomáhat. 

Jsme v propojení s naší pobočkou ADRA Ukrajina a monitorujeme potřeby místních obyvatel.  Jsme tak schopni pomoc zacílit co nejlépe.

Vyjádřeme společně naši solidaritu ukrajinským obyvatelům finanční pomocí, která je momentálně nejefektivnější formou podpory. 

Finanční dary jsou a budou použity na přímou pomoc lidem zasaženým konfliktem, zejména na zajištění základních potřeb vysídlených a evakuovaných obyvatel. 

Děkujeme, že jste tu s námi pro ty, kteří potřebují naši pomoc. 

Vážíme si vaší solidarity. 

Svazek obcí pro vodovody a kanalizace Příbram - " Dar pro Ukrajinu"

Ivan uksa
50 000 Kč

Držte se

Jiří Holý
5 000 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
ADRA, o.p.s., projekt: SOS ADRA: Pomoc Ukrajině