Jana Wraniková: Dárcovská výzva pro projekt Jeden den doma

Dáme PADE?

vybíráme od 23.8.2021
82 050 Kč
vybráno 164 % z 50 000 Kč

přispělo

35 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Narozeniny jsou i o dárcích, tak pojďme ho dát společně...
Moji milí, nejmilejší,
 
miluji život, ale vím, že k němu patří nerozlučně i jeho konec. A asi všichni si přejeme, aby ten konec byl důstojný. 
 
Miluji dárky dávat i dostávat…a proto pojďte mi dát k mým 35:-) narozeninám všichni společně jeden velký DÁREK, abychom ten život milovali ještě víc, aby bylo více důstojnosti na koncích životů, aby ti potřební mohli poslední chvíle svého života trávit doma.... Dostanu od Vás ten nejhezčí dárek a krásný dárek dostane i Mobilní hospic Ondrášek, který se o vše potřebné již postará, ostatně jak se stará již léta. A o to tady jde.
 
Moc díky Vám všem za jakoukoliv částku – Vaše Janinka
 
 
 
 
Mobilní hospic Ondrášek, o.p.s.
Každých 2500 Kč přeměníme na jeden den odborné péče o nevyléčitelně nemocné děti a dospělé v domácím prostředí. Doprovázíme umírající a jejich rodiny v posledních dnech života, umožňujeme je strávit důstojně a doma, v kruhu blízkých. Zdravotní, sociální, psychologickou a duchovní péčí pomáháme rodinám, aby péči o svého blízkého zvládli a splnili mu tak přání být doma až do posledního okamžiku.
Poskytujeme péči o nevyléčitelně nemocné děti a dospělé v Moravskoslezském kraji. Pozornost zaměřujeme nejen na nemocné, ale také na jejich pečující a další členy rodiny. Usilujeme o to, aby se každý zúčastněný v této nelehké situaci cítil podpořený. Ročně pečujeme o cca 260 dospělých a 10-15 dětí a jejich rodin.Janičko, zdravé a inspirativní dny Ti přeji…RB

Dárce

Skvělá práce, má to smysl :-)

Dárce

Jano krásné narozeniny a pevné zdraví přejí Pastrňáci

Jiří Pastrňák
5 050 Kč

Držím palce! DG

Drahomíra Gřešová
500 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Mobilní hospic Ondrášek, o.p.s., projekt: Jeden den doma