CZ / EN
Petr Šimáček: Dárcovská výzva pro projekt Dáváme dětem z dětských domovů náš čas, pozornost a lásku

Mazak běží pro Víly

vybíráme od 1.6.2021
4 600 Kč
vybráno 8 % z 60 000 Kč

zbývá

107 dní

přispělo

9 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz

Běháme, makáme, trénujeme na zářijový Vltava RUN. Podpořte s námi organizaci Dobré víly. Kdy jindy pomoci ostatním, než teď. 
Přátelé, kamarádi, známí i neznámí. 

Jsme parta lidí z firmy Mazak, která se rozhodla, že v září  poběží Vltava Run, 360 km dlouhý štafetový závod podél Vltavy.Proč jsme se “hecli” a co je naším cílem? Chceme podpořit neziskovou organizaci - https://dobrevily.cz . Víly navštěvují pravidelně děti z dětských domovů. Nevozí jim hračky a oblečení. Tráví s nimi čas. Hrají si, učí se s nimi, ukládají do postýlek, poslouchají jejich trápení.  Stejně jako Víly věříme, že objetí je víc než hračka, a proto jim chceme pomoci.

V současnosti jezdí do 4 dětských domovů a chtějí vytvořit další týmy.  K tomu potřebují získat další finance. Pokud nám fandíte, tak podpořte Víly finančně v jejich snažení. Jedna z Víl poběží závod s námi.  Věříme, že společně zvládneme nejen běh, ale i to, že se podaří získat finance na další aktivity. Tréninky a příprava nás stojí dost úsilí. Šrámy na těle už taky počítáme, ale cíl je jasný. Doběhnout, přežít a podpořit Víly.  

Za každý Váš příspěvek i sdílení moc děkujeme. 

Běhu a splněným snům ZDAR. My jdeme trénovat. Naši atletickou přípravu sledujte na našem FB profilu a LinkedIn účtu. 

Dobré víly dětem, z.s.
Dokud bude v České republice 142 dětských domovů, chceme, aby každý z nich měl svoji Vílu. Pojďte do toho s námi a podpořte naši činnost.

Šťastné dětství tu bohužel není pro každého.

Mili, která vyrůstala v dětském domově, naši péči nestihla sama zažít. Nyní je z ní Dobrá víla a říká: „Kdybych víly tehdy znala, měla bych mnohem lepší dětství“.

To, co děti prožily, neovlivníme, ale přesto mohou být v životě šťastné a úspěšné.


Pravidelnými návštěvami, osobním, přátelským přístupem a individuální podporou dáváme dětem z dětských domovů to nejcennější – čas, pozornost a lásku. Dětem pomáháme s přípravou do školy a rozvíjíme je v tom, co je baví. Společně s dětmi se vzděláváme, posilujeme jejich samostatnost a sebedůvěru.


Díky, že jste s námi. Společně rozzáříme více dětských očí. :)

Nejraději bych tyhle děti viděla v rodinách, u milých nových rodičů když ti první měli tu smůlu, že se něco nepovedlo.
Děkuji za každou snahu pomoct.

Drahomíra Kolmanová
300 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Dobré víly dětem, z.s., projekt: Dáváme dětem z dětských domovů náš čas, pozornost a lásku