Thrasher FX: Dárcovská výzva pro projekt Budějcká STRAVENKA

Když jsme byli malí, měli jsme velké sny. Teď je můžeme i plnit.

vybíráme od 10.11.2020
240 Kč
vybráno 10 % z 2 500 Kč

přispěl

1 člověk
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Děkuju všem!


Věřm ve společnost.
Charita České Budějovice
Darováním částky 70 Kč přispějete na zakoupení stravenky v hodnotě 70 korun. Tento dar, v podobě stravenky, věnujeme lidem bez domova, kteří se rozhodli pomoci s úklidem našeho města a chtěli by také lépe a hodnotněji žít. Projekt je zaštítěn organizaci Charita České Budějovice.
Jsou bez domova, mají chuť pracovat a tak se rozhodli pomoci uklidit naše město, město České Budějovice.

Darováním částky 70 Kč přispějete na zakoupení stravenky v hodnotě 70 korun. Tato stravenka bude darem člověku bez domova, který strávil hodinu času dobrovolným úklidem našeho města. Díky této činnosti získávají lidé bez domova pracovní návyky a příležitost být prospěšní.

Projekt založený na křesťanské lásce a práci dobrovolníků, kteří s lidmi bez domova tráví svůj čas v práci i mimo ni, má pozitivní dopad na chování lidí bez domova, na pohled veřejnosti na ně a také na vzhled města České Budějovice.

Náplní práce, kterou lidé bez domova společně s dobrovolníky provádí, je dobrovolný sběr odpadů ve městě. Samotná práce však cílem není. Cílem a náplní projektu je společná cesta s druhým člověkem k Bohu.

Člověk, kterému se tato myšlenka líbí, může na úklidovou činnost lidí bez domova přispět svým darem například v následujících případech.

1. Není li mu lhostejná čistota města České Budějovice a má zájem o další vylepšení stávajícího stavu životního prostředí ve městě.
2. Není li mu lhostejný osud lidí bez domova a má zájem jim pomoci skutečně účelným způsobem.

Jak situace vypadá nyní?
Od začátku fungování projektu Budějcká stravenka tj. od 27.3.2020 bylo vydáno již 10 000 stravenek.
Tento počet není jen číslem v tabulce. Znamená to přes 10 000 hodin času, ve kterém jsme společně s lidmi bez domova mohli jít dobrým směrem.

Vzhledem ke vzrůstajícímu zájmu lidí bez domova o práci sháníme dobrovolníky (nejlépe věřící křesťany), kteří by se chtěli do projektu zapojit. Jedná se o pomoc s organizací lidí bez domova při práci.

Děkujeme všem dárcům za podporu, které si velmi vážíme a budeme se snažit nezklamat důvěru, kterou jste nám spolu s finančním darem také věnovali.

Více informací naleznete na stránkách www.cbudejovice.charita.cz 

Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Charita České Budějovice, projekt: Budějcká STRAVENKA