Hana Orlíková: Dárcovská výzva pro projekt Podpořte s námi lidi s epilepsií

Oslavte narozeniny se mnou a Společností E!

vybíráme od 9.7.2020
5 000 Kč
vybráno 167 % z 3 000 Kč

zbývá

73 dní

přispělo

5 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Nechme radost násobit! ... Pokud mi chcete udělat radost, prosím, věnujte finanční podporu neziskovce, která pomáhá a pošle tu radost zase dalším :). 
Tento rok oslavím 35 narozeniny..a ráda bych tohle nevýznamné jubileum využila k něčemu užitečnému. K propagaci organizace, která změnila můj život k lepšímu. Když jsem před 10 lety onemocněla epilepsií, brzy jsem poznala služby Společnosti E - profesionální, lidské. Pomáhá lidem jako jsem já  a jejím blízkým jako jste vy. Pokud jí ještě neznáte, doporučuji probrouzdat se jejich webovkami http://www.spolecnost-e.cz/. Kromě sociálního a pracovního poradenství, organizuje také akce pro lidi s epilepsií, buduje komunitní život na Praze 4, šíří osvětu a organizuje i výzkumné studie. Provozuje také sociální podnik Aranžérie, který dodává překrásné květiny jednotlivcům, rodinám i firmám. Kdyby byla Společnost E člověkem, řekla bych, že udělala "kariéru". K jejím "kulatým 30tinám" jí můžeme společně podpořit, aby své služby mohla rozvíjet k radosti nás všech. Vy, třeba proto, že mi chcete udělat radost, a já protože věřím, že peníze využije na další smysluplné projekty. A kdybyste chtěli někoho (ne nutně mě :)) potěšit květinou, kupte jí v Aranžérii. 
Společnost E / Czech Epilepsy Association, z. s.
Díky pravidelným finančním darům jsme schopní zajistit fungování dlouhodobých projektů a zejména zafinancovat ty položky, na které se obtížně získávají peníze od firem či z grantů. Děkujeme, že máte zájem nás podpořit, moc si vážíme vaší důvěry!
Víte, že s epilepsií žije v České republice až 100.000 lidí? Mezi každodenní starosti, se kterými se lidé s epilepsií potýkají, patří kromě záchvatů strach a předsudky o epilepsii. Pomozte nám zlepšit život lidem s epilepsií. Podpoříte zaměstnávání lidi s epilepsií v Aranžérii – našem sociálním podniku a poskytování jediného profesionálního odborného sociální poradenství pro lidi s epilepsií v ČR. Moc Vám děkujeme!

Vše nejlepší
Zdena a Karel

Karel Orlík
1 000 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Společnost E / Czech Epilepsy Association, z. s., projekt: Podpořte s námi lidi s epilepsií