Alžběta Kalábová: Dárcovská výzva pro projekt Humanitární projekty ADRA - pomoc v Libanonu

26 pus nakonec

vybíráme od 8.7.2020
13 700 Kč
vybráno 53 % z 26 000 Kč

zbývá

20 dní

přispělo

11 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
"Můj pracovní čas v humanitární organizaci ADRA se nachýlil ke svému konci. Nezapomenutelných 26 měsíců mě naučilo hned několik věcí. Pít čtyři kafe denně, rapovat s mou nejmilejší kolegyní Anežkou, jedno fakt sprostý arabský slovo a taky to, že žádný dobrý dílo neudělá člověk sám. Dobro je záležitostí rodinnou. Ať už těch, co je pojí geny nebo těch, co je pojí kafe, zpěv a únava. Těch 26 měsíců stálo za to! Pošlete se mnou do světa 26 pus (tisíc :)) nakonec a sledujte, co Pán Bůh svý nezvedený dceři v Jeho láska-vém plánu s jejím životem dál chystá. Jo?"

Výtěžek sbírky poputuje na humanitární projekty ADRA, které letos realizujeme v Indonésii, Libanonu, Mali, Myanmaru, Nigeru a Sýrii.

  • Přispěj 150 Kč a pošlu Ti jednu pusu na dálku.
  • Přispěj 300 Kč a pošlu Ti jednu pusa-fotku přes WhatsApp.
  • Přispěj 500 Kč, namaluju si rty a spolu s dojemným textem je obtisknu na papír a pošlu do Tvé schránky. Ach!
  • Přispěj 1000 Kč, dáme si v Praze/Brně/Vyškově kafe a naučím Tě to opravdu sprostý arabský slovo.
  • Přispěj 2000 Kč, dáme si v Praze/Brně/Vyškově kafe a zarapuju Ti svou první složenou píseň - "Tak kde jsou ty cukety a kde jsou ty lilky?"

  • Přispěj 5000 Kč a přijedu Ti povědět o mý cestě za uprchlíkama do Libanonu a za dětma s poruchami autistického spektra do Moldavska.

  • Přispěj 10 000 Kč a přijedeme Ti s Anežkou udělat koncert našich hitů, který asi nepochopíš a tu show si užijeme stejně spíš my dvě.
ADRA, o.p.s.
Prostředky vybrané od 6.8. věnujeme na pomoc lidem v Libanonu. ---------- Prostřednictvím humanitárních projektů ADRA pomáhá lidem, kteří se (vlivem přírodních katastrof či ozbrojených a sociálních konfliktů) ocitli v nouzi, a vrací jim důstojné podmínky pro život. Naše poslání pomáhat potřebným vnímáme jako obzvlášť důležité v současné situaci, kdy mnoho lidí přišlo kvůli probíhající pandemii o jediný zdroj obživy, střechu nad hlavou či o své blízké. Zajišťujeme, aby i nejzranitelnější skupiny obyvatel měly přístup k pitné vodě a základní zdravotní péči. Děkujeme, že pomáháte s námi.

Pomozte ohroženým lidem v době pandemie COVID-19


Koronavirus se v této době šíří i do rozvojového světa. Ohrožuje rodiny, které k tomu čelí přírodním katastrofám nebo válečným konfliktům, žijí v provizorních podmínkách. Pandemie v tuto chvíli výrazně zhoršuje situaci těchto lidí, kteří nemají přístup k základním hygienickým potřebám.

Pojďme společně změnit jejich situaci.
Každý váš dar se počítá.
V rámci našich projektů se zaměřujeme na nejzranitelnější skupiny a zajišťujeme jim základní potřeby: přístup k pitné vodě, sanitaci a zdravotní péči. V Libanonu stavíme vodojem, v Nigeru sanitační zařízení, v Indonésii opravujeme zdravotní centrum. Všechny tyto kroky vedou k výraznému zlepšení životů mnoha lidí, pro které koronavirus znamená existenční ohrožení.

Přidejte se a pomáhejte s námi.

Těším se na to sprosté rande, Bětko! :-D
- Dušan

Dušan Haustein
1 000 Kč

díky, jedinečná Bety! ❤ ❤ ❤

Kateřina Vitouchová
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
ADRA, o.p.s., projekt: Humanitární projekty ADRA - pomoc v Libanonu