CZ / EN
Kateřina Drnovská: Dárcovská výzva pro projekt Podpořte Institut ekonomického vzdělávání

Podpořte se mnou INEV a ekonomické vzdělávání v Česku

vybíráme od 4.5.2020
100 Kč
vybráno 2 % z 5 000 Kč

přispěl

1 člověk
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Základní povědomí o ekonomice by měl mít každý z nás. Na středních školách ale ekonomie nepatří mezi hlavní předměty a zjišťujeme, že velká část studentů o základních souvislostech nemá ani páru. INEV je organizace, která podporuje ekonomické vzdělávání a vytváří zázemí pro jeho výuku.
Institut ekonomického vzdělávání organizuje nejen #EkonomickouOlympiádu a #INEVAkademii, aktuálně také vydává podcasty #ECONYdnešnídoby a pracuje na novém Youtube kanálu pro vzdělávání veřejnosti. 

Tato neziskovka organizuje soutěž, která pomáhá tisícům studentů ukazovat nové informace o ekonomii a finanční gramotnosti. Školí učitele pro jejich výuku a přichází s novými projekty, které podle mého názoru mají smysl. 

No a protože mám ke vzdělávání, práci s rodinami i k ekonomii velmi blízko, rozhodla jsem se pro INEV pracovat. Čím víc o této neziskovce zjišťuji, tím víc si uvědomuji, jak je potřeba podporovat tuto formu vzdělávání. No a tak jsem se rozhodla založit výzvu. PODPOŘTE SPOLU SE MNOU INEV A EKONOMICKÉ VZDĚLÁVÁNÍ V ČESKU :) Budeme moc rádi!
Institut ekonomického vzdělávání z. ú.
Víte, že už čtyři roky zvyšujeme úroveň ekonomického vzdělávání a finanční gramotnosti v České republice? 48 000 studentů z celé republiky - to je číslo, na které jsme pyšní, ale zároveň jej společně s Vámi chceme dál rozšiřovat!
“Představte si společnost, kde každý rozumí základním ekonomickým principům…“ 
INEV se zaměřuje na množství propojených aktivit, které společně cílí na zvýšení úrovně ekonomického vzdělávání a finanční gramotnosti v České republice.
Vytváříme zázemí pro studium a výuku ekonomie. Propojujeme střední školy, univerzity a firmy. Analyzujeme úroveň ekonomického vzdělání a zapojujeme školy i studenty do činností, které jim pomáhají v dalším rozvoji. 
Některé naše projekty fungují samostatně, zatímco jiné pokrýváme právě z darů. Dárci nám také pomáhají zajistit celoroční fungování - náklady na správu instituce, webové stránky, mzdové náklady a další potřebné výdaje. Děkujeme!

#EkonomickáOlympiáda není jen o soutěžení studentů, ale hlavně zvyšuje povědomí o ekonomii mezi mladými lidmi a mění pohled učitelů na důležitost ekonomického vzdělávání na školách. Pojďte s námi budovat generaci mladých lidí, kteří chápou fungování státu, ekonomiky a politických návazností. Generaci, která se chce angažovat v občanském životě.


V INEV se kromě pořádání Ekonomické olympiády věnujeme vzdělávání učitelů a veřejnosti formou kurzů https://www.inevakademie.cz, online videí #ZaKazdouCenu?! nebo podcastů #EconyDnesniDoby. Monitorujeme úroveň ekonomického vzdělávání v České republice a hledáme cesty k zvýšení finanční gramotnosti. 

Zajímají Vás naše podcasty? Přihlašte si odběr na Spotify, nebo Apple Podcast https://open.spotify.com/show/5QS7N0fjoF59X0nHxOuLIe

Podpořte nás a pomozte nám tak posunout kupředu ještě více studentů středních škol i jejich učitelů. Velmi si vážíme každého finančního daru. Darujte jednoduše v pravé části této stránky.

Můžete nám také pomoci informováním Vaší střední školy, sdílením webu nebo Facebookové stránky INEV a nebo oficiální formou partnerství. Společně se tak zasloužíme o proaktivní mladou generaci, která dále ovlivní Českou republiku a možná i celý svět. Pracujme se studenty. Motivujme je. Podporujme je. Má to smysl!

Děkuji, že tu jste!

Dárce
100 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Institut ekonomického vzdělávání z. ú., projekt: Podpořte Institut ekonomického vzdělávání