Institut ekonomického vzdělávání z. ú.


Vzdělávání a výzkum

Podpořte Institut ekonomického vzdělávání

Víte, že už čtyři roky zvyšujeme úroveň ekonomického vzdělávání a finanční gramotnosti v České republice? 48 000 studentů z celé republiky - to je číslo, na které jsme pyšní, ale zároveň jej společně s Vámi chceme dál rozšiřovat!

A jak nás podpořit?

Vyberte částku, kterou nás chcete podpořit a to buď jednorázově a nebo ještě lépe - pravidelně. Pravidelné dary nám pomáhají plánovat dlouhodobě a zjednodušují nám to.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
“Představte si společnost, kde každý rozumí základním ekonomickým principům…“ 
INEV se zaměřuje na množství propojených aktivit, které společně cílí na zvýšení úrovně ekonomického vzdělávání a finanční gramotnosti v České republice.
Vytváříme zázemí pro studium a výuku ekonomie. Propojujeme střední školy, univerzity a firmy. Analyzujeme úroveň ekonomického vzdělání a zapojujeme školy i studenty do činností, které jim pomáhají v dalším rozvoji. 
Některé naše projekty fungují samostatně, zatímco jiné pokrýváme právě z darů. Dárci nám také pomáhají zajistit celoroční fungování - náklady na správu instituce, webové stránky, mzdové náklady a další potřebné výdaje. Děkujeme!

#EkonomickáOlympiáda není jen o soutěžení studentů, ale hlavně zvyšuje povědomí o ekonomii mezi mladými lidmi a mění pohled učitelů na důležitost ekonomického vzdělávání na školách. Pojďte s námi budovat generaci mladých lidí, kteří chápou fungování státu, ekonomiky a politických návazností. Generaci, která se chce angažovat v občanském životě.


V INEV se kromě pořádání Ekonomické olympiády věnujeme vzdělávání učitelů a veřejnosti formou kurzů https://www.inevakademie.cz, online videí #ZaKazdouCenu?! nebo podcastů #EconyDnesniDoby. Monitorujeme úroveň ekonomického vzdělávání v České republice a hledáme cesty k zvýšení finanční gramotnosti. 

Zajímají Vás naše podcasty? Přihlašte si odběr na Spotify, nebo Apple Podcast https://open.spotify.com/show/5QS7N0fjoF59X0nHxOuLIe

Podpořte nás a pomozte nám tak posunout kupředu ještě více studentů středních škol i jejich učitelů. Velmi si vážíme každého finančního daru. Darujte jednoduše v pravé části této stránky.

Můžete nám také pomoci informováním Vaší střední školy, sdílením webu nebo Facebookové stránky INEV a nebo oficiální formou partnerství. Společně se tak zasloužíme o proaktivní mladou generaci, která dále ovlivní Českou republiku a možná i celý svět. Pracujme se studenty. Motivujme je. Podporujme je. Má to smysl!

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (2)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.