Pavel Macek: Dárcovská výzva pro projekt Pomoc Novému Prostoru

"Síla má vyšší účel"

vybíráme od 19.4.2020
54 905 Kč
vybráno 99 % z 55 555 Kč

přispělo

111 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Benefiční on-line webinář principů síly - veškeré výtěžky půjdou na konto Nový prostor, z.ú.

Webinář povede Pavel Macek, StrongFirst Master Certified Instructor, šéfinstruktor školy síly a kondice KB5
Pavel Tsatsouline, zakladatel StrongFirst, píše: 

Spojuje nás přesvědčení, že síla má vyšší účel. Braň svoji vlast. Přihlas se jako dobrovolník v případě přírodní katastrofy. Vyhraj šampionát. Buď sebevědomý a staň se vysekanou a svalnatou verzí sebe sama.  Přidej se k nám.

POMOŽME!

Ze stránek Nového prostoru: 

Prodejci NP čelí bezprecedentní situaci, kdy je pouliční prodej časopisu v období pandemie koronaviru v podstatě nemožný. Výpadek v příjmech pro většinu z nich může znamenat ztrátu bydlení....  Zásadní výpadek v příjmech se ale týká i NP jakožto poskytovatele sociální služby.
 
Pomozte nám, abychom mohli dál pomáhat.
 
Potřebujeme pokrýt základní náklady spojené s provozem naší sociální služby klientům, ať už je to nájem a provoz denních center, nákup hygienických, kancelářských prostředků nebo mzdy pracovníků, kteří poskytují našim prodejcům každý den individuální servis.


KDY A KDE?


WEBINÁŘ: SÍLA A UVOLNĚNÍ

“Co se metod týče, je jich možná milión a více, ale principů je jen několik. Ten, kdo pochopí principy, si může úspěšně volit své vlastní metody. Ten, který zkouší různé metody, a ignoruje principy, bude mít jistě problémy.”– Harrison  Emmerson

 • Věnuješ se silovému a kondičnímu tréninku, ať už jako cvičenec či coach?
 • Používáš top cvičební nástroje, jako jsou kettlebell, velká činka, jednoručky, cvičení s vlastní vahou, gymnastickými kruhy, a další? Fajn! Ale to nestačí.
 • Cvičíš s perfektní technikou – zdravou, bezpečnou, biomechanicky a strukturálně nejsilnější a nejlepší? Super! Ale ani to nestačí.
Můžeš cvičit s těmi nejlepšími nástroji, v perfektně vybaveném gymu, na pohled se skvělou a precizní technikou – a přesto mít průměrné anebo podprůměrné výsledky, anebo se dokonce zhoršovat. 

Strava, regenerace, mentální trénink, atd. atd., jasně!  Ale kromě výše uvedeného jsou klíčem k úspěchu “vnitřní” (na vnější pohled neviditelné) dovednosti silového tréninku

PROGRAM WEBINÁŘE

Pavel si pro vás připravil výuku základních principů silového tréninku - naučí vás je na základě cviku, který většina z vás zná a cvičí, a sice plank, tj. "prkna". Budeme probírat:

 • Yin-Yang:Fitness plank vs. StrongFirst plank
 • Správné nastavení těla
 • Pozice rukou
 • Kam se dívat?
 • Postupné zapojení GLAG, ve správném pořadí (a co to je)
 • Silové dýchání
 • Virtuální silové dýchání
 • Hartle plank
 • Program
Probrlai jsme i druhou stranu mince - tak jako "síla je dovednost", totéž platí i pro uvolnění:

 • Co jsou to "fast and loose" drily
 • Optimální rychlost a amplituda pro maximální uvolnění
 • Sekvence od hlavy k patě
 • Kdy cvičit? 
 • Extra tip na dýchání
KDY A KDE?

Nový Prostor, z.ú.
Prostřednictvím této výzvy pomůžete financovat poskytování sociální práce v Novém Prostoru. Cílem sociální práce je zastavení sociálního propadu, stabilizace osobní situace, vyřešení osobních témat, posílení sebevědomí, samostatnosti a následně znovu začlenění do běžného života našich prodejců.
Prostřednictvím této výzvy pomůžete financovat poskytování sociální práce v Novém Prostoru.

Naši sociální pracovníci pomáhají prodejcům s vyřizováním osobních záležitostí, pomáhají s hledáním vhodného bydlení, komunikace s úřady, výmazy z registru trestů, doprovody na úřady, řešení insolvencí a splátkových kalendářů, zařizováním zdravotních a kompenzačních pomůcek, hledáním práce, sestavením životopisu, komunikace se zaměstnavateli. Díky sociální práci se prodejci zařazují zpět do společnosti a mohou žít spokojený život. Z tohoto projektu také hradíme práci zkušených prodejců - instruktorů, kteří pomáhají se zaškolováním nováčků.
Pomozte nám, abychom mohli dál pomáhat.

Více o Novém Prostoru zde.

Kdo jsou naši prodejci
Naši prodejci jsou lidé v obtížné sociální situaci, lidé bez majetku, bez domova, bez dokladů, ale s vůlí získat finanční prostředky k pokrytí základních potřeb legální, tedy poctivou cestou. Škála jejich životních příběhů je překvapivě široká, od hloupých úrazů přes podnikatelské krachy až po vleklá citová strádání všeho druhu. Pestré a často neuvěřitelné souhry náhod s drtivými následky, pod nimiž by většina z nás šťastnějších padla beznadějně na lopatky.

Děkujeme za vaši podporu.
Za moj prispevok som od Pavla uz dostal ovela viac. Diky za to aspon takto.

roxolid
1 000 Kč

Držete se, nejste sami!

Dárce
1 000 Kč

Zdar a sílu

Michal Bursik
300 Kč

Děkujeme za zprostředkování. Zdar a sílu všem v této nelehké době.

Jakub Červený
500 Kč

Díky za vaši práci

Alena Zhřívalová
300 Kč

💪

Tomáš Mazač
300 Kč

dobré počtení v Novém prostoru - nechť pokračuje :)

Martin Kynčl
500 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Nový Prostor, z.ú., projekt: Pomoc Novému Prostoru