Káča a Petra: Dárcovská výzva pro projekt Pomáháme neztratit se ve stáří

Neoslaveniny

vybíráme od 17.12.2019
4 500 Kč
vybráno 15 % z 30 000 Kč

přispělo

10 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Tato sbírka bude sloužit na péči pro lidi, kteří se bez ní už neobejdou. My už všechno, co potřebujeme máme, tak proč neudělat radost někde jinde? Navíc, taky nemládneme :-)
Tato výzva byla založena pro dobrou věc. A to je velká pravda. Taky byla založena proto, že když někdo někde napíše "nenoste dárky, budeme rádi, když prostě přijdete" tak půlce lidí je trapný přijít s prázdnou, tak raději nedorazí vůbec a ta druhá si láme hlavu, kde co na poslední chvíli ulovit. Dáváme vám krásnou možnost se z obojího vyvlíknout, dorazit prostě jen tak na naši oslavu a nebo i přispět tady na staříky a mít hřejivější pocit u srdce, než když na sebe vybryndáte teplej grog.  Takže solte chechtáky, dík.

Petra a Katka
Sue Ryder
Jsme tu pro seniory a jejich rodiny. Dokážeme poradit a pomoci ve chvílích, kdy stáří začíná přinášet starosti. Poznání toho, jak člověk žil, nám umožňuje nabídnout tu nejlepší možnou péči. Jde nám o to, aby v České republice mohl každý důstojně zestárnout. Stáří se nás týká dřív, než sami zestárneme!

Když stáří začne přinášet starosti, je dobré na to nebýt sám. Vaše podpora zajistí křehkým starým lidem a jejich blízkým péči, bez které se neobejdou. Například radu, jak těžkou situaci řešit. Osobní asistenci a pomoc doma s tím, co už nejde zvládnout. A také důstojnou péči seniorům trvale odkázaným na pomoc druhých.

Naši klienti Vám děkují za Vaši štědrost! 


Krásnej projekt jste vybraly! :-) Všechno nej! Užijte si oslavu i následující dekádu! <3 pac a pusu

Peeetrs
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Sue Ryder, projekt: Pomáháme neztratit se ve stáří