katka Švejnohová: Dárcovská výzva pro projekt CHCI PŘISPĚT NA PÉČI O PACIENTY

Dejte si se mnou narozeninovou sklenku

vybíráme od 29.9.2019
2 800 Kč
vybráno 280 % z 1 000 Kč

přispělo

12 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Slavím narozeniny :-) 
Před 8 lety jsem dostala dárek, který už nic v životě nepřebije, Majdalenka je vskutku dáreček:-)
Každý rok v den D tedy dostávám to nejhezčí, co si můžu přát. Vidět svou dceru růst a sdílet s ní to její nadšení ze života kolem a jak člověk stárne, tak zjišťuje, že toto je mnohem víc, než nové hodinky či zlatý přívěšek. Tenhle rok však můj den D bude oproti těm 43 předešlým jiný....nepopřeje mi můj táta. A nebude tomu jinak ani kdybych si to k narozeninám přála sebevíc.  
A tak bych byla moc ráda, kdybyste si vy všichni, co mi chtějí popřát , dali se mnou jednu virtuální narozeninovou sklenku...protože každá tahle virtuální sklenka možná splní přání někoho, kdo své narozeniny oslaví doma a ne v nemocnici.
Děkuju Vám za to!
KačaTři o.p.s. je neziskovka, která provozuje hospic Dobrý Pastýř v Čerčanech. Tento hospic nám neskutečně moc pomohl, velké díky za vše!
TŘI, o.p.s.
STOKORUNA od Vás věnovaná pravidelně každý měsíc po dobu jednoho roku zajistí například 16 hodin péče zdravotních sestřiček, lékařů, psychologů a všechny potřebné léky pro pacienta na lůžku v Hospici Dobrého Pastýře.
TŘI, o.p.s. je nezisková organizace, která již 11 rokem provozuje Hospic Dobrého Pastýře, nestátní zdravotnické zařízení, ve kterém je pečováno o nemocné s krátkou prognózou dožití, ve většině případů s pokročilým nádorovým onemocněním. 

Tým domácího hospice dojíždí pečovat o nevyléčitelně nemocné pacienty k nim domů a zároveň poskytuje 24 hodinovou telefonickou podporu pečujícím. 

Asistenti odlehčovací služby terénní pomáhají s hygienou, podáváním jídla, či úklidem domácnosti těm, kteří jsou z důvodu věku, chronického onemocnění nebo zdravotního postižení závislí na pomoci druhé osoby. 

TŘI o.p.s. poskytuje také pobytovou odlehčovací službu a provozuje centrum denních služeb. Neodmyslitelnou součástí jejich služeb je sociální poradenství a péče o pozůstalé.
Dvě sklenky, nerad piju sám. :-)
200 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
TŘI, o.p.s., projekt: CHCI PŘISPĚT NA PÉČI O PACIENTY