CZ / EN
Petr Hladík: Dárcovská výzva pro projekt Na poslední cestě nebýt sám

Darujte den pro hospic

vybíráme od 24.4.2019
37 200 Kč
vybráno 11 % z 333 000 Kč

zbývá

108 dní

přispělo

54 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?
Domácí hospic Vysočina, o.p.s. letos plánuje dvě důležité akce. První z nich je nákup nových pomůcek pro klienty, jejichž počet každoročně narůstá. Druhou  je příprava na poskytování paliativní péče v domácím prostředí pro dětské pacienty. Odhadem je potřeba získat zhruba jeden milion korun. Já se pokusím zajistit alespoň třetinu této částky Pro hospic tedy budu v následujících týdnech chodit, běhat, jezdit na kole. V týdnu 20. do 26. května 2019 si se mnou navíc můžete virtuálně připít k narozeninám. Budu rád, když mě podpoříte. 

Proč Darujte den pro hospic?
Jeden den péče o klienta umírajícího v domácím prostředí stojí zhruba 2.500,- Kč. V této částce je zahrnutá péče celého týmu, do kterého patří lékaři, zdravotní sestry, sociální pracovníci, pečovatelé, psycholog nebo duchovní. Kromě toho vybavujeme naše klienty potřebnými zdravotními a kompenzačními pomůckami (polohovací postel 26.000,- Kč, antidekubitní matrace 4.000,- Kč, kyslíkový koncetrátor 23.000,- Kč, lineární dávkovač 37.000,- Kč, odsávačka 32.000,- Kč).
Dále připravujeme proškolení našeho týmu na dětskou paliativu. Potřebujeme zaměstnant také dětskou sestru. Den nám můžete darovat jak díky finančnímu příspěvku tak i díky dobrovolnické aktivitě.
Do výzvy Darujte den pro hospic jsem se rozhodl zařadit několik aktivit. Kromě pěší pouti do Vídně se s vámi chci potkat na dvou bězích pro hospic (8. června 2019 ve Velkém Meziříčí a 31. srpna 2019 v Novém Městě na Moravě). O prázdninách se pak můžete přidat k mému cyklovýletu do obcí na Žďársku, kde jsme v uplynulých letech pomáhali s domácí hospicovou péčí. Chtěl bych s vámi oslavit také narozeniny a to v týdnu od 20. do 26. května 2019, kdy si se mnou můžete připít z virtuální láhve vína. Na mém facebookovém profilu můžete sledovat mé dosavadní aktivity. Aktuálně mám za sebou 211 km dlouhou cestu do Vídně. 
Děkuji za podporu. 

Domácí hospic Vysočina, o.p.s.
Poskytujeme profesionální péči a podporu nevyléčitelně nemocným lidem a jejich blízkým v době nemoci, umírání a truchlení, prostřednictvím terénních a ambulantních služeb.
Váš příspěvek pomůže lidem, kteří se ocitli na konci života, splnit jejich přání zůstat doma v kruhu svých blízkých. Lékaři, zdravotní sestry a sociální pracovníci domácího hospice mohou v domácím prostředí pacienta tišit bolest, tlumit další nepříjemné doprovodné jevy jeho onemocnění a být podporou jeho rodině. Děkujeme, že pomáháte společně s námi!
Vše nejlepší k narozeninám a Boží požehnání do další práce. Virtuální lahvinka byla výborná. ;-)
Stanislav Andy Močuba
200 Kč
Petře,děláš skvělou práci,moc ti fandím a držím palce,ať se všechny cíle a vize splní! Jsi člověk na svém místě!
Lenka Horáčková
200 Kč
Máte můj velký obdiv. Přeji hodně sil při pomoci potřebným.
Zuzana Jahodova
Držím palce.
Aneta Benešová
800 Kč
Další šťastné kroky po správné cestě vinšuje Liba R.
Libuše Roučková
800 Kč
hlavne bez puchýřů:-)
Bohumila Ambrozova
pozdrav na Vysočinu z Třeboně :)
Boris Novotný
300 Kč
Jste dobří, vydržte.
Iva Kondýsková
Držíme palce!
Jana Dadáková
2 500 Kč
pro dobrou vec
Lucie Kubisova
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Domácí hospic Vysočina, o.p.s., projekt: Na poslední cestě nebýt sám