Petr Hladík: Dárcovská výzva pro projekt Na poslední cestě nebýt sám

Darujte den pro hospic

vybíráme od 24.4.2019
91 600 Kč
vybráno 28 % z 333 000 Kč

přispělo

70 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Pomáhat druhým můžete i když nemáte velké peníze ani velkou sílu ani velkou moc. Stačí mít dobrý nápad a odhodlání a vytrvalost. K mé výzvě se už připojila řada dobrovolníků i známých osobností. Horolezec Radek Jaroš odjezdil několik etap na kole po obcích, kde měl Domácí hospic Vysočina v uplynulých létech nějakou péči. Rychlobruslařka Martina Sáblíková se zase rozhodla, že se mnoo poběží pro hospic poslední prázdninovou sobotu. Přijďte i vy v sobotu 31. srpna 2019 ve 14:00 na přírodní koupaliště v Novém Městě na Moravě. Registrovat se můžete zde, případně mě můžete podpořit díky této výzvě. Děkuji.Takto probíhala jízda po Velkomeziříčsku:Na kolech pro hospic kolem Jimramova:

Tento tým dobrovolníků se mnou naopak vyrazil na pěší pouť do Vídně. Natalie (14) Jiří (63) a Natali Nicol (14) se mnou ušli za týden zhruba 200 km.Proč Darujte den pro hospic?
Jeden den péče o klienta umírajícího v domácím prostředí stojí zhruba 2.500,- Kč. V této částce je zahrnutá péče celého týmu, do kterého patří lékaři, zdravotní sestry, sociální pracovníci, pečovatelé, psycholog nebo duchovní. Kromě toho vybavujeme naše klienty potřebnými zdravotními a kompenzačními pomůckami (polohovací postel 26.000,- Kč, antidekubitní matrace 4.000,- Kč, kyslíkový koncetrátor 23.000,- Kč, lineární dávkovač 37.000,- Kč, odsávačka 32.000,- Kč).
Dále připravujeme proškolení našeho týmu na dětskou paliativu. Potřebujeme zaměstnant také dětskou sestru. Den nám můžete darovat jak díky finančnímu příspěvku tak i díky dobrovolnické aktivitě.
Do výzvy Darujte den pro hospic jsem se rozhodl zařadit několik aktivit. Kromě pěší pouti do Vídně se s vámi chci potkat na dvou bězích pro hospic (8. června 2019 ve Velkém Meziříčí a 31. srpna 2019 v Novém Městě na Moravě). O prázdninách se pak můžete přidat k mému cyklovýletu do obcí na Žďársku, kde jsme v uplynulých letech pomáhali s domácí hospicovou péčí. Na mém facebookovém profilu můžete sledovat mé dosavadní aktivity. 
Děkuji za podporu. 

Domácí hospic Vysočina, o.p.s.
Domácí hospic Vysočina pomáhá lidem s těžkou nemocí, aby mohli žít doma až do konce života. A to s podporou blízkých, s co nejmenším utrpením, s pocitem přijetí a smíření.
Váš příspěvek pomůže lidem, kteří se ocitli na konci života, splnit jejich přání zůstat doma v kruhu svých blízkých. 
Lékaři, zdravotní sestry, sociální pracovníci, pečovatelé, psycholog a kaplan domácího hospice mohou v domácím prostředí pacienta tišit bolest, tlumit další nepříjemné doprovodné jevy onemocnění a být podporou rodině. 
Děkujeme, že pomáháte společně s námi!

Věřím, že zaslané prostředky pomohou potřebným. Děkuji.

Pavel Čejka
2 500 Kč

Rádi podporujeme tuto potřebnou činnost. Přejeme všem, aby Vás nikdy nepotřebovali.

Hana a Pavel Michalovi
1 000 Kč

Byl to můj dědeček, kterého jsem bohužel nikdy nepoznala.
Děkuji Horáčková Věra.

Věra Horáčková
1 500 Kč

Vše nejlepší k narozeninám a Boží požehnání do další práce. Virtuální lahvinka byla výborná. ;-)

Stanislav Andy Močuba
200 Kč

Petře,děláš skvělou práci,moc ti fandím a držím palce,ať se všechny cíle a vize splní! Jsi člověk na svém místě!

Lenka Horackova
200 Kč

Máte můj velký obdiv. Přeji hodně sil při pomoci potřebným.

Zuzana Jahodova

Držím palce.

Aneta Benešová
800 Kč

Další šťastné kroky po správné cestě vinšuje Liba R.

Libuše Roučková
800 Kč

hlavne bez puchýřů:-)

Bohumila Ambrozova

pozdrav na Vysočinu z Třeboně :)

Boris Novotný
300 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Domácí hospic Vysočina, o.p.s., projekt: Na poslední cestě nebýt sám