Anna Čutková: Dárcovská výzva pro projekt Dáváme lásku dětem s nelehkými osudy a inspirujeme srdcem

Pojďme společně rozzářit oči dětem bez rodičů

vybíráme od 5.12.2018
4 000 Kč
vybráno 40 % z 10 000 Kč

přispěli

4 lidé
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Není krásnějšího a hřejivějšího pocitu než spokojená a zdravá rodina. Některé děti ten pocit nezažily a proto jsem uspořádala letošní vánoční sbírku právě jim. Děti jsou naše budoucnost. Některé děti z dětských domovů si prožily spoustu bolesti, nechtěného odloučení od svých jistot, rodiny, kamarádů. Často pak mluví o pocitech ztráty naděje a nespravedlnosti. Pojďme jim společně ukázat, že naděje je. Že existuje. Že nejsou každému lhostejní. A že Ty, já a ti další jsme MY. My, co nám to není jedno. MY jsme jednota. Pojďme společně udělat radost. Tentokrát dětem, které jí moc neměly. Ať nemají tolik láskypusta. A Vy se za to pohlaďte. Už to, že jste si to přečetli, dokazuje, jak skvělí a duševně krásní jste. Krásné Vánoce. A hodně lásky. Tobě. Nám všem. 
Vím, že pro někoho je 300 Kč moc. Ale věřím, že podpoření andělů, kteří vedou bolavé duše dětí k získání větší sebedůvěry a získání naděje a poznání lepšího života, je tak hřejivý pocit a ty dětské rozzářené oči! To je k nezaplacení!
Dobré víly dětem, z.s.
„Pravidelnými návštěvami, osobním, přátelským přístupem a individuální podporou dáváme dětem z dětských domovů to nejcennější – čas, pozornost a lásku. Dětem pomáháme s přípravou do školy a rozvíjíme je v tom, co je baví. Společně s dětmi se vzděláváme, posilujeme jejich samostatnost a sebedůvěru."
"Naše pozornost směřuje také k pěstounským a neúplným rodinám. Jsme přesvědčeni, že i sebemenší podpora, ať už morální nebo finanční, může být velkou pomocí.
 
To, co děti prožily, neovlivníme, ale chceme, aby uvěřily, že mohou být v životě šťastné.“

Díky, že jste s námi. Společně rozzáříme více dětských očí. :)


Hezké svátky

Vohralík Jan

Protože znám dobře vílu Aničku ,vím že tento malý dar , doputuje k těm ,kterým je třeba .

Daniel Hošek
1 000 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Dobré víly dětem, z.s., projekt: Dáváme lásku dětem s nelehkými osudy a inspirujeme srdcem