Ludmila Zachová: Dárcovská výzva pro projekt Podpora sociálně hendikepovaných dětí a mládeže

Vánoční sbírka pro děti bez rodičů skončila - PODPORUJTE nás dále kliknutím na ORANŽOVÝ ODKAZ na PROJEKT uvedený VÝŠE

vybíráme od 23.11.2017
17 100 Kč
vybráno 86 % z 20 000 Kč

přispělo

12 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Je mnoho dětí, kteří nemají rodiče nebo se rodiče o ně nestarají. Žijí v dětských domovech a v pěstounských rodinách. Udělejme jim společně malou radost a splňme jejich dětský Sen.

Hanka žije v dětském domově tři roky. Byla odebrána,  jen v tom co měla na sobě, ze sociálně slabé rodiny, kde žila se svými 7 sourozenci. Je vděčná za každou maličkost, kterou dostane. Ráda hraje divadlo, zpívá a tancuje. Ráda chodí do školy a chtěla by jet se třídou na školu v přírodě.
10 let, Dětský domov, SEN:  Škola v přírodě 3.300 Kč.

Eva
v domově žije již 13 let, má dva mladší sourozence. Je přátelská a zodpovědná. Studuje zdravotní školu.  V domově pomáhá s malými dětmi. Ráda chodí ven s kamarádkami. Splnila stříbrný program Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu. Hraje tenis a potřebovala nové sportovní boty.
18 let , Startovací byt dětského domova, SEN: Sportovní boty na tenis 1.000 Kč.

Igor  je v domově čtvrtý rok. Je to  skvělý 15ti letý kluk, vděčný za každou maličkost a pozornost. Rád sportuje. Rád by se dostal na střední školu. Je v 9. třídě a moc rád by jel se třídou na lyžařský výcvik.
15 let , Dětský domov, SEN: Lyžařský výcvik 5.800 Kč.

Filip je v dětském domově rok. Má rád fotbal a rošťárny. Je to kluk, jak se patří. Miluje Spider-mana a bojovníky. Hraje s kluky fotbal a moc rád by měl svůj vlastní kopací míč.
10 let , Dětský domov , SEN: Kopací míč 400 Kč.

Simon
je nejmladší ze čtyř sourozenců.  Je milý, neposedný, hravý a je u každé klukoviny. Rád jezdí na kole a kope s kluky fotbal. Rád zažívá různá dobrodružství. Moc rád chodil ve škole na míčové hry.
12 let , Dětský domov , SEN: Kroužek míčových her roční podpora 800 Kč.

Viktorka
je v dětském domově rok. Byla odebrána se svými dvěma bratry pro zanedbání péče. Je to krásná usměvavá holčička. Půjde do školy a moc by si přála krásnou školní aktovku.
6 let , Dětský domov , SEN: Školní batoh 1.700 Kč.

Denisa
žije v dětském domově od jara. Chodí do 8. třídy. Snaží se pomáhat tetám a naučit se nové věci, které z domova nezná. Má velký Sen poslouchat písničky na MP3.
14 let , Dětský domov , SEN: MP3 přehrávač 800 Kč.

1. Rodinka z dětského domova z Ledců by moc ráda strávila společné odpoledne a šla společně do Zoo.
SEN: Návštěva Zoo 1.600 Kč.
 
Monika je v dětském domově 4 roky. Učí se v oboru Maskér-vlásenkář. Je velmi nadaná, Vyhrála již několik maskérských soutěží. Má velké přání - kosmetický stolek, který by využila při své práci.
18 let , Dětský domov , SEN: Kosmetický stolek 2.700 Kč.

Berenika žije ve velké náhradní rodině. Je to živá holčina s velkýma očima, která miluje pohádky a moc ráda jí. Ráda cvičí a tancuje. Pomáhá s malými dětmi, jako asistentka aerobiku a i ona cvičí závodně. Moc by si přála sportovní tašku.
12 let , Pěstounská rodina , SEN: Sportovní taška na aerobik 800 Kč.

Lukáš
je v dětském domově rok, sociálka ji odebrala pro zanedbání péče a záškoláctví. Lukáš se snaží zvyknout si na jiný režim. Chodí s kluky kopat a jezdí na kole, které nikdy neměl. Rád vymýšlí příběhy. Rád by chodil do kroužku Časopisu Lišák.
9 let , Dětský domov . SEN: Kroužek Časopisu Lišák roční podpora na kroužkovné 800 Kč.

Jáchym
je v dětském domově 7 let. Rád sportuje. Chodí do 7. Třídy. Hraje závodně fotbal, který ho moc baví. Rád hraje počítačové hry. Moc by si přál reproduktory.
12 let , Dětský domov , SEN: Reproduktory 300 Kč. 

ANO, ANO
Individuálně jsme podpořili již více než 1800 sociálně hendikepovaných dětí s cílem rozvíjet u nich zdravé sebevědomí a zodpovědnost za sebe i své okolí. Dlouhodobě podporujeme 111 dětí.
Podpořili jsme již více než 1800 sociálně hendikepovaných dětí s cílem rozvíjet u nich zdravé sebevědomí a zodpovědnost za sebe i své okolí.

Letos   jsme podpořili 228 dětí.
Dlouhodobě podporujeme 111 dětí.
>> Podpořené děti < <

Rádi byste také někoho podpořili? Plno dětí stále čeká na svůj splněný sen:
>> děti, které na podporu čekají. < < Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
ANO, ANO, projekt: Podpora sociálně hendikepovaných dětí a mládeže