ANO, ANO


Děti, mládež, rodina Sociálně znevýhodněné skupiny

Podpora sociálně hendikepovaných dětí a mládeže

V rámci projektů se věnujeme dětem a mladým lidem, jež prožívají nelehké životní situace a kteří potřebují naši pomoc. Individuálně jsme podpořili již více než 4.937 sociálně hendikepovaných dětí s cílem rozvíjet u nich zdravé sebevědomí a zodpovědnost za sebe i své okolí.

vyberte částku a v dalším kroku koho nebo co chcete podpořit
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Podpořili jsme již více než 4.937 sociálně hendikepovaných dětí v zájmové činnosti, ve studiu, v jazykových pobytech, v zakoupení potřebných pomůcek, v samostatném bydlení, ve sportovním soustřední, při opuštění dětských domovů a při další potřebné pomoci.

Do projektů máme zapojeno 573 dětí.
Dlouhodobě podporujeme 345 dětí a 62 mladých lidí, kteří opustili dětský domov.
>> Podpořené děti < <

Rádi byste také někoho podpořili? Plno dětí stále čeká na svůj splněný sen:
>> děti, které na podporu čekají. < < Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

:)

Aleksandrs Smetanovs

🍀

Dárce
250 Kč

ANO ANO je výborný projekt jak cíleně pomoci dětem, které to opravdu potřebují. Ať je nás dárců více!

Oldřich Mareš
5 000 Kč

Velký obdiv všem, co projekt táhnou!

David Havlíček
1 000 Kč

Snad pomůže dětem splnit alespoň nějaká přání.

Ondřej Sklenář
1 000 Kč

Když můžu, rád pomůžu

Robert Hojný
500 Kč

Dobrý den,

rádi bychom udělali dětem k Vánocům radost a přispěli jim na splnění jejich snů. Letos jsme vybrali níže uvedené děti. Ale pokud již jim zaslal dar někdo jiný, budeme potěšení, když za nás splníte sny jiným dětem ze seznamu.

Také bychom mohli nabídnout oblečení po holčičce a klukovi (cca 134-146, boty vel 36) a nějaké hračky, kdyby o ně dětské domovy měli zájem (příp. nás kontaktujte na daniela.hylmarova@gmail.com)

Děkujeme za tuto milou aktivitu.

Krásné Vánoce,
Daniela, Jarda, Vojta a Andrejka

“ Ema“ 6 let, žije v dětském domově od dubna se svou sestrou. Chodí do 1. třídy. Ráda si hraje s panenkami a jezdí na kolečkových bruslích. Moc by si přála panenku z ledového království. Finanční podpora 500 Kč.

“Kvído“ 12 let, v dětském domově dva roky. Chodí do 6. třídy. Má rád kolo a všechno okolo vody. Začal chodit do rybářského kroužku a moc by si přál podběrák. Finanční podpora 350 Kč na nákup podběráku.

„Ota” 18 let, v dětském domově druhý rok. Má 14 sourozenců. Pochází z Jemenu. Chodí na střední školu letecký mechanik. Výborně se učí. Má rád fotbal a velmi dobře hraje. Máma žije v Holandsku a Ota by se rád za ní podíval. Finanční podpora 2.500 Kč na nákup letenky.

„Petr“ 16 let, v dětském domově třetí rok, před tím již několikrát v Klokánku. je to moc hodný kluk. Studuje na truhláře. Má rád vodu a rybníky, hraje florbal. Splnil Stříbrný program DofE. Nutně by potřeboval nové boty na praxi. Finanční podpora 800 Kč na nákup pracovních bot.

“Tadeáš” 17 let, je v dětském domově sedm let. Je to hodný a moc milý kluk. Rád sportuje a nejraději jezdí na kole. Splnil Bronzový program DofE. Má spoustu kamarádů a chodí rád i do školy. Chodí na střední hotelovou školu a potřeboval by oblečení na praxi – kalhoty, košili, boty. Finanční podpora 700 Kč na nákup bílé košile.

„Michal“ 15 let, v dětském domově od září, přišel bez oblečení. Chodí do 8. třídy. Rád sportuje, jezdí na kole a chtěl by hrát s kamarády fotbal, nemá však žádné kraťasy ani dres. Finanční podpora 250 Kč na nákup fotbalových kraťasů a 150 Kč na nákup dresu.

Daniela Hylmarová
5 250 Kč

Hezké Vánoce!

Lucie Svobodová
1 000 Kč

pro Niky, ať je z tebe skvělá doktorka

Jan Kazda
1 000 Kč

Ester, užij si Školu v přírodě! A určitě pokračuj v pomáhají malým dětem.

Ladislav Hájek
500 Kč