Balance Club Brumlovka, a.s.: Dárcovská výzva pro projekt Pomoc pro Vladimíra Mikuláše

Pomáháme Vládíkovi

vybíráme od 1.11.2017
54 950 Kč
vybráno 92 % z 60 000 Kč

přispělo

44 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Pomozte s Balance Clubem Brumlovka podpořit lektora Vláďu Mikuláše, který onemocněl ALS - amyotrofickou laterální sklerózou.
Pojďme společně podat pomocnou ruku muži, který celý život jenom rozdával - rady, elán, podporu a všichni ho máme rádi a jeho hodiny byly jedny z nejnavštěvovanějších hodin v Balance Clubu Brumlovka. Pojďme všichni podpořit úžasného člověka - Vláďu Mikuláše, který onemocněl ALS - amyotrofickou laterální sklerózou. Pro podporu Vládika zřídila Nadace ADRA veřejnou sbírku, tak přispějte i Vy.

Balance Club Brumlovka v rámci Giving Thuesday přispěl částkou 20 000 Kč. A v současné době je splněna cílová částka 40 000 Kč. Ale pojďme Vláďu podpořit ještě více a částku zdvojnásobit!

Jako malé poděkování za dosavadní podporu se mohou členové Balance Clubu Brumlovka těšit na jogový workshop právě s Vláďou Mikulášem a Petrem Rybníčkem v sobotu 2. 12. 2017 od 9.00 hodin. Podrobnější informace na našich webových stránkách www.balanceclub.cz.

Nadace ADRA - adventistická nadace pro pomoc a rozvoj
Čtyřicetiletý Vladimír od mládí sportoval, stal instruktorem jógy, masérem, fyzioterapeutem futsalové a fotbalové reprezentace atd. Pohyb a péče o zdraví druhých se mu stalo náplní života. Na počátku roku 2017 mu byly diagnostikovány symptomy nevyléčitelné amyotrofické laterální sklerózy (ALS). Tato nemoc postupuje rychle a neexistuje na ni lék. Až se Vláďův zdravotní stav zhorší, jeho mladá rodina bude čelit existenčním problémům.
Vláďa z Prahy byl od svých pěti let fotbalistou, od dvanácti karatistou a dráhu profesionálního fotbalisty překazilo jen zranění. Vystudoval zdravotní školu, aby lidem mohl pomáhat od bolesti. Časem se stal instruktorem jógy, masérem, fyzioterapeutem futsalové a fotbalové reprezentace, terapeutem tradiční čínské medicíny atd. Pohyb a péče o fyzické i psychické zdraví druhých se mu stalo vysloveně náplní života. Pro spoustu lidí je to úžasný odborník na svém místě, věrný kamarád, vnímavý přítel, zkušený rádce a především férový chlap. 
 
Nyní čtyřicetiletý starostlivý otec dvouletých dvojčat Gabriela a Samuela plánoval s partnerkou Denisou toto léto svatbu. Na počátku roku ale zašel k lékaři kvůli menším problémům s jemnou motorikou. Po sérii odborných vyšetření přišel šok. Byly mu diagnostikovány symptomy nevyléčitelné amyotrofické laterální sklerózy (ALS), která způsobuje postupnou neschopnost hýbat svaly, ztrátu řeči, poruchu polykání a potíže s dýcháním. Nakonec zůstává člověk paralyzován, zcela závislý na přístrojích, s plným zachováním smyslových funkcí i mentálních schopností. Na toto onemocnění, které rychle postupuje, neexistuje lék u nás ani v zahraničí. Přátelé Vládi se proto obrátili na naši nadaci s prosbou o pomoc. Rádi by veřejnou sbírkou pomohli Mikulášovým natolik, aby mladá rodina neměla existenční problémy, až se Vláďův zdravotní stav zhorší. V tuto chvíli je nejvíce potřeba pořídit šikmou schodišťovou plošinu.
 
Pomozte Vladimírovi, aby se jeho nejbližší mohli plně soustředit na péči o něj, prožít společně čas, který ještě mají, a on, aby mohl nasměrovat síly tentokrát jen na sebe a na svůj zápas s osudem. Sám k tomu napsal: „S ALS jsem dostal dar hledat způsob, jak toto zatím nevyléčitelné zranění zastavit či zpomalit :).“
 
Své dary můžete Vláďovi a jeho rodině posílat také převodem na účet veřejné sbírky Nadace ADRA č. 57333375/0300, v. s. 238. Děkujeme vám. V tom případě se váš dar nezobrazí zde, ale bude dle bankovního výpisu zaúčtován k danému variabilnímu symbolu.
 
Nadace ADRA podporuje pana Mikuláše od března 2017 (aktualizace potřeb: září 2017).
solidarity might make the difference :)
Alessandra Annis
2 000 Kč
Držím Vám palce Mikuláši!!!
Roman Malivánek
Držíme moc palce a přejeme hodně sil a energie. Děkujeme za skvělé hodiny jógy, na kterých byla vždy legrace a těšíme se na další
Lucie Rožková
1 000 Kč
Vláďo držte se! Díky za úžasné hodiny, doufám, že se na nich uvidíme.
Lucie Spurná
1 000 Kč
Oss!
Martin Churavý
1 000 Kč
Mily Vlado, na Tve lekce jogy jsem chodil rad. Preji Ti v boji s tou zakernou nemoci hodne sily. Uzdrav se.
Pavel Novotny
1 000 Kč
Držím palečky a posílám plný vesmír energie...
Stanislava Marková
1 000 Kč
Držím palce a děkuji za vše...
Lubomír Treskoň
1 000 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Nadace ADRA - adventistická nadace pro pomoc a rozvoj, projekt: Pomoc pro Vladimíra Mikuláše