CZ / EN
Ruby Mizon: Dárcovská výzva pro projekt DOBROVOLNÍCI VĚNUJÍ VOLNÝ ČAS DRUHÝM

Poběžím ½ marathon pro ICOS Český Krumlov- poběžte, nebo podpořte taky!

vybíráme od 4.3.2017
6 218 Kč
vybráno 124 % z 5 000 Kč

přispělo

19 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Už 2 roky jsem dobrovolníkem pro ICOS Český Krumlov (v programu Kamarád v životě). Jejich Dobrovolnické centrum je zaměřeno zejména na podporu dětí, mládeže, tělesně postižených a seniorů. Realizuje dobrovolnické programy i rozvíjí své vlastní. Ze své zkušenosti vím, že to, co dělají má smysl a touto sbírkou vás chci vyzvat  k podpoře této organizace. Buď si můžete odběhnout závod se mnou (parťák se hodí vždycky), nebo můžete přispět libovolnou částkou. Bude to můj druhý ½ marathon, ale tentokrát bych chtěla, aby závod měl větší smysl. 
Děkuji všem za příspěvky a budu se těšit na blázny, co by těch 21 kilometrů odběhli se mnou. ❤❤❤


Rok 2016 byl první rok, kdy jsem podlehla koníčku běhání a poprvé zažila pravou závodní atmosféru. Mattoni ½ Marathon v Českých Budějovicích pro mě byla opravdu velká výzva a byla jsem přesvědčená, že se už v budoucnu nezúčastním. Jednou mě ale z ničeho nic trkla myšlenka o podpoře našeho dobrovolnického centra v Českém Krumlově. Přece jen to je organizace se kterou mám osobní zkušenost a vím, že by podporu určitě ocenili. Mám ráda výzvy a přetrpět těch 21 km nebude snadné. Ale s vědomím, že to všechno dělám pro dobrou věc mě přinutí do toho dát co nejvíce.

V programu Kamarád v životě je cílem umožnit dětem, které mají problémy komunikací, ve škole, nebo v rodině. Dobrovolníci pak mají roli kamaráda a tráví s ním jednou nebo vícekrát za týden trošku času. Já a moje klientka K. jsme si báječně sedly a zažily spolu spoustu hezkých chvil. Jsem si ale vědoma, že ne každý má čas na dobrovolnickou činnost a proto zakládám tuto výzvu, ve které se budu snažit získat alespoň podporu finanční.

Pokud by někdo  chtěl závod odběhnout se mnou (a nejen pomoct, ale zároveň zažít ten úžasný pocit po proběhnutí cílem - slibuji, že to stojí za to), dají se koupit registrace na stránkách ICOS (http://icos.krumlov.cz/w/runczech-850/). Závod se koná 3.6.2017 v Českých Budějovicích. Pokud se necítíte na 21 km, dají se koupit i registrace na menší vzdálenosti (DM rodinný běh - 3km, nebo 2RUN štafeta -10+11 km). 

Jestli běh není nic pro vás, můžete organizaci podpořit libovolnou částkou. Aby to byla trošku sranda, tak s každými 1000,- Kč si v rámci tréninku odběhnu 21km (jinými slovy- jsem ochotná trpět více než by bylo třeba). Vězte, že moje normální tréninková vzdálenost běhu je cca 5 km, takže tuhle výzvu opravdu myslím vážně. 😉

Předem děkuji všem, kteří se rozhodnou mě v této akci podpořit. Budu ráda za každou korunu i zájemce. Jsem přesvědčená, že půlmarathon je akce, na které si člověk opravdu sáhne na dno a patří to mezi jednu z věcí, co pravděpodobně máte na bucket listu. 

Děkuji ❤,
Ruby M.


V sobotu jsem absolvovala svůj druhý tréninkový běh. Bylo to něco přes 20 km, na mapce je pouze cesta zpět s nezměřenými úseky. Během běhu jsme angličákovali, klikovali a žabákovali.... Byl to super trénink (Příprava na extrémní závody) s lidma z PPC ČB. Do půlmarathonu zbývají 2 měsíce, ale přispívejte dál, ať jsem na to opravdu ready! :) :D


Tak prvních tréninkových 21 km za mnou, s nejlepším parťákem Michalem ❤
Děkuji za dosavadní podporu....

Založení výzvy

ICOS Český Krumlov, o.p.s.
Dobrovolníci pod Dobrovolnickým centrem věnují na Českokrumlovsku stovky hodin svého volného času druhým. Pomáhají seniorům, dětem i mladým lidem se zdravotním postižením.
Dobrovolnické centrum podporuje a zapojuje každý rok desítky dobrovolníků do nejrůznějších programů na podporu druhých.

Proškolení dobrovolníci pravidelně docházejí do domovů pro seniory, dětského domova, rodinného centra, doučují děti, vedou unikátní dobrovolnické Informační centrum pro seniory, připravují desítky vzdělávacích a poznávacích akcí pro naše starší spoluobčany…

V programech Dobrovolnického centra působí více než 50 mladých i starších dobrovolníků pravidelně, řada dalších pak vypomáhá jednorázově. Bez jejich pomoci by život mnoha z nás byl daleko chudší, mnohé z programů na pomoc druhým by nemohly vůbec fungovat. 
"Dobrovolníci přinášejí obrovský kus radosti a štěstí", z pohledu paní Hanky, která má zkušenosti z domova pro seniory jako zaměstnanec i dobrovolník.
Dobrovolnictví pomáhá zdarma a šetří nemalé prostředky, přesto něco stojí: musí být profesionálně vedeno, dobrovolníci jsou proškoleni, pojištěni, jsou jim hrazeny nezbytné náklady pro jejich činnost,…

Pomoc druhého může někdy potřebovat každý z nás. Podporou Dobrovolnického centra pomůžete druhým i vy.

Více o Dobrovolnickém centru: http://dobrovolnictvi.krumlov.cz

Podpořit dobrovolnické centrum se rozhodli svým během v rámci běžecké ligy RUNCZECH 2017 a dárcovskými výzvami také:
Podpoříte-li jejich úsilí, podpoříte naše Dobrovolnické centrum. Děkujeme. 


Go, Ruby!

Carolyn Zukowski
250 Kč

Why do I have to write something !!
OK,,,, good luck hope you make it :-)

Dárce
375 Kč

ICOS jede!

Dárce
200 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
ICOS Český Krumlov, o.p.s., projekt: DOBROVOLNÍCI VĚNUJÍ VOLNÝ ČAS DRUHÝM