Nadace Via


Regionální a komunitní rozvoj

Místo, kde žijeme: V Halounech to žije!

Taky jste na Halounech rádi a těší vás možnost setkávání se? Zdá se, že ano, protože jste si opakovaně říkali o další akce k masopustu. Tak mi do toho jdeme 😊. Pro rok 2024 připravujeme další nové akce a budeme rádi, když nás finančně podpoříte!

vybíráme od 20.12.2023

Zdvojnásobení částky

Každou korunu, kterou darujete, nám NADACE VIA zdvojnásobí až do výše 20 000 Kč!
23 800 Kč
vybráno 95 % z 25 000 Kč

přispělo

7 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Cílovou částku můžeme určitě překročit! Každý váš příspěvek se počítá a jsme za něj moc rádi. Čím více vybereme, tím vymazlenější společné akce uspořádáme.

Před 14 lety to vše začalo Halounským masopustem, v roce 2018 jsme založili Živý spolek a naše aktivity rozšířili o péči o místní prostor.

Máme za sebou 12 masopustů, přes 300 zasazených stromů a keřů, akce pro děti, sousedská setkání, společné plánování hřiště.

Pro rok 2024 jsme rozšířili tým a máme naplánováno cca 12 akcí - tradiční masopust (27. 1.), moderovanou besedu se starousedlíky (11. 2.), stezky pro děti, pravidelné geologické a jiné podobné vycházky s odborným průvodcem, sousedská setkání na hřišti se swapem/prodejem sazenic i výrobků místních, koncerty, promítání…a samozřejmě se dále budeme věnovat sázení stromů a péči o ně.


Těší nás, že se účastníte našich společenských i pracovních aktivit. Moc si toho vážíme a vždy vás rádi vidíme. Budeme nadšeni, když se k nám přidáte i na akcích v příštím roce - přijdete se podívat, připojíte se k nám při přípravách a podpoříte tyto akce také finančně.


Prosíme vás o finanční podporu akcí, které bude Živý spolek v roce 2024 pořádat – spolu s Vámi a díky Vám. Srdečně děkujeme!


Vaše dary zdvojnásobí Nadace Via až do výše 20 000 Kč.

 Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Ať to nejen v Halounech žije! 👌

Marek Šálek
4 800 Kč