Nadace Via


Regionální a komunitní rozvoj

Místo, kde žijeme: Tour de Prty

Tour de Prty je cyklistická vyjížďka pro všechny, kteří chtějí poznat okolí Postoloprt a zároveň pomoci dětem s hendikepem. V rámci akce nově proběhne Tour de Prty MINI s cílem zapojit do akce i rodiče s dětmi do 6 let. Pojďte spolu s námi podpořit děti s hendikepem! Budeme rádi, když akci finančně podpoříte.

vybíráme od 2.6.2023

Zdvojnásobení

Každou korunu, kterou darujete, nám NADACE VIA zdvojnásobí až do výše 20 000 Kč!
20 000 Kč
vybráno 100 % z 20 000 Kč

přispělo

13 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Spolek Porta Apostolorum z. s. se snaží v Postoloprtech organizovat různé akce. Jednou z nich jeci cyklistická vyjížďka Tour de Prty. Startovné z akce je věnováno dětem s hendikepem. V letošním roce je jedním z podpořených dětí Filip Otta, který se musel od nejútlejšího dětství potýkat s dětskou obrnou, vadou zraku a vadou řeči. Chlapec je upoután na vozík, má za sebou několik operací. Finanční prostředky použije na nákup elektrického skútru, díky kterému bude moci venku ujet i delší trasy a různé terény. Dalšího chlapce s hendikepem na přání rodičů podpoříme anonymně. Účastníci a účastnice mají na výběr dvě trasy po spádových obcích. Na trasách můžou navštívit kaple a kostely, které jsou běžně veřejnosti nepřístupné. Na náměstí v Postoloprtech je připravena pro všechny doprovodná akce – jízda zručnosti pro všechny věkové kategorie. V letošním roce zapojíme nově i rodiče s malými dětmi do jízdy zručnosti „Tour de Prty MINI“. Rodiče s dětmi do 6 let si můžou připravenou trasu projet s kočárky, na odrážedlech, tříkolkách nebo kolech.  

Projekt byl podpořen Nadací Via v programu Místo, kde žijeme. Každou korunu, kterou darujete, nám Nadace Via zdvojnásobí až do výše 20 000 Kč!

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu