RadoVan, z.s.


Lidé s postižením Sport a volný čas

RadoVan

Dobrodružství pro lidi s handicapem zajišťuje RadoVan od roku 2019. Zaměřuje se na aktivity, které se zdají být troufalé i pro lidi bez handicapu a dokazuje, že vyrazit za dobrodružstvím může každý. Zkušenosti zakládajících a nových stávajících členů RadoVan promítá do dalších výprav, a tak se v nabídce objevuje například sjíždění divoké řeky Salza v Rakousku či kempování v českém Banátu.

vybíráme od 20.11.2023

RadoVan

Dobrodružné výpravy pro lidi s handicapem i bez něj.
38 506 Kč

přispělo

26 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz


Bezbariérové hotely a kempy, bezbariérové vlaky, rampy na poštu a do lékárny již existují. Cestovky, které vám naplánují bezbariérové nájezdy a spoje od cesty na letiště až do hotelového bazénu fungují.

Podporou spolku RadoVan však pomůžete zpřístupnit všechna ostatní místa -vodopády uprostřed rumunských lesů, divoké řeky v rakouských údolích i rozhledny plné schodůna českých kopcích. Tyto výpravy už nejde zastavit, vaší podporou však získáme prostředky k tomu, aby mohly probíhat častěji a snadněji.

Pokud máte nějakou oblíbenou zemi z našeho seznamu výprav, můžete podpořit právě tu. Tím snížíte cenu pro účastníky do dané země a uděláte tak cestování ještě dostupnější!
Po zaplacení se objeví možnost komentáře a Vy vložíte jednu z těchto variant:
NORSKO24
FRANCIE24

(pokud váš příspěvek na konkrétní výpravu přijde po uzávěrce rozpočtu, bude využit standardním způsobem viz výše, uzávěrka bývá měsíc před výpravou)

Spolek RadoVan se zabývá i dalšími činnostmi podporující kvalitní život lidí s handicapem. Provozujeme například první coworkingové centrum s asistencí, podporujeme vozíčkáře v samostatnosti a sebevědomí, také máme program pro pečující. 

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

SLOVINSKO24

Dárce
2 000 Kč

SLOVINSKO24

Jan Havel
5 Kč

Good luck :)

Dárce