InBáze, z. s.


Lidská práva Kultura, umění a historie

Refufest - interkulturní festival

Festival RefuFest vytváří prostor pro setkání lidí ze všech koutů světa a vyjadřuje solidaritu s uprchlíky. Díky výjimečné atmosféře, kterou se nám již 16 let daří utvářet, mají lidé možnost se nejenom bavit, ale také navzájem poznávat a dozvídat se smutné i úsměvné životní příběhy lidí, kteří opustili svoji rodnou zem a nalezli nový domov v České republice. Podpořte myšlenku RefuFestu, buďte v tom s námi!

Podpořte udržitelnost RefuFestu!

Podpořte myšlenku a udržitelnost interkulturního festivalu Refufest!
7 555 Kč

přispělo

14 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
16.ročník interkulturního festivalu RefuFest se uskuteční 25.6. na Střeleckém ostrově! Můžete se těšit na skvělou muziku, působivá taneční vystoupení, zajímavé workshopy, umělecké výstavy s příběhem a také cizokrajné pokrmy. To vše vytvořené a připravené lidmi z celého světa, kteří v Praze našli svůj druhý domov poté co odešli z válek sužovaných zemí či se vydali do České republiky za svým osobním snem!

Budeme moc rádi, když se rozhodnete na festival nejenom přijít, ale zároveň ho i finančně podpořit.  Naším cílem je nejenom zajistit kvalitní program, ale podpořit kreativní cizince v jejich tvorbě a udržet festival pro návštěvníky zdarma! 

 

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu