InBáze, z. s.


Kultura, umění a historie Lidská práva

Refufest - interkulturní festival

Festival RefuFest vytváří prostor pro setkání lidí ze všech koutů světa a vyjadřuje solidaritu s uprchlíky. Díky výjimečné atmosféře, kterou se nám již 16 let daří utvářet, mají lidé možnost se nejenom bavit, ale také navzájem poznávat a dozvídat se smutné i úsměvné životní příběhy lidí, kteří opustili svoji rodnou zem a nalezli nový domov v České republice. Podpořte myšlenku RefuFestu, buďte v tom s námi!

Podpořte udržitelnost RefuFestu!

Podpořte myšlenku a udržitelnost interkulturního festivalu Refufest!
7 555 Kč

přispělo

14 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
16.ročník interkulturního festivalu RefuFest se uskuteční 25.6. na Střeleckém ostrově! Můžete se těšit na skvělou muziku, působivá taneční vystoupení, zajímavé workshopy, umělecké výstavy s příběhem a také cizokrajné pokrmy. To vše vytvořené a připravené lidmi z celého světa, kteří v Praze našli svůj druhý domov poté co odešli z válek sužovaných zemí či se vydali do České republiky za svým osobním snem!

Budeme moc rádi, když se rozhodnete na festival nejenom přijít, ale zároveň ho i finančně podpořit.  Naším cílem je nejenom zajistit kvalitní program, ale podpořit kreativní cizince v jejich tvorbě a udržet festival pro návštěvníky zdarma! 

 

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu