InBáze, z. s.


Kultura, umění a historie Lidská práva

Refufest - interkulturní festival

Festival RefuFest vytváří prostor pro setkání lidí ze všech koutů světa a vyjadřuje solidaritu s uprchlíky. Jeho cílem je poukázat na to, že Praha je kosmopolitním městem, kde spolu žijí lidé různých náboženství, národností a kultur. Festival umožňuje návštěvníkům podívat se za hranice stereotypů kolujících ve společnosti a užít si plnými doušky to, co nám různorodost nabízí. Podpořte naše úsilí vytvářet mosty ve společnosti!

Podpořte udržitelnost interkulturního festivalu Refufest a staňte se součástí snahy o tvorbu tolerantní společnosti.
4 555 Kč

přispělo

10 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Interkulturní festival RefuFest již dlouhých 14 let vyjadřuje solidaritu s uprchlíky, diskutuje témata spojená s migrací a nabízí návštěvníkům poznat kulturu cizinců žijících v České republice. Díky hudbě, tanci, divadlu a různorodým prožitkům poskytuje RefuFest návštěvníkům prožít krásnou atmosféru diverzity oproštěnou od strachu vytvářeného médii.


Vaší podporu využijeme k realizaci festivalu, který je financovaný primárně z veřejných zdrojů. Naším cílem je i v dalších letech udržet festival pro návštěvníky zdarma - aby byl přístupný všem bez ohledu na finanční situaci - a zároveň ho rozvíjet tak, aby měl větší dosah a přínos.

Děkujeme za podporu! 


Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu