People in Need - Člověk v tísni


Pomoc Ukrajině Rozvojová spolupráce

SOS Ukrajina

Děkujeme, že chcete pomáhat s námi! Váš dar použijeme na pomoc obětem války na Ukrajině. Člověk v tísni od začátku invaze na Ukrajinu poskytl pomoc více než 1 milionu lidí. Vypravili jsme 17 humanitárních vlaků a více než 60 kamionů s jídlem, hygienickými potřebami nebo matracemi a balenou vodou, a to i do zničené Buči, Irpině nebo Chersonu, které opustila ruská vojska. Naše týmy se do oblastí dostaly jako jedny z prvních. Tam, kde fyzicky nejsme, finančně podporujeme místní neziskové organizace. Opravujeme v zemi obytné domy nebo školy, ale i vodovodní systémy, pomáháme na východě i západě Ukrajiny, ale také v České republice. Působíme v kolektivních centrech pro uprchlíky, doučujeme ukrajinské děti češtinu, provozujeme helplinku pro ukrajinské uprchlíky. Vyzýváme proto všechny, kterým také není lhostejný vývoj Ukrajiny a chtějí pomoci, aby přispěli.

Přispějte na SOS Ukrajina ještě dnes!

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
V srpnu 2014 jsme začali pomáhat lidem uprostřed bojů na Ukrajině a vyhlásili proto sbírku SOS Ukrajina. Vleklý ozbrojený konflikt na východě země způsoboval dlouhotrvající humanitární krizi, zejména v Doněcku a Luhansku jsme dlouhodobě pomáhali 200 000 lidí – poskytováním finanční pomoci na nákup základních životních potřeb, hygienických balíčků nebo potravinových balíčků s moukou, olejem, solí a cukrem. Opravami poničených domů a zdrojů pitné vody. Nabízíme i psychosociální pomoc. Momentálně se zaměřujeme na humanitární pomoc obětem konfliktu a opravy poničených měst.


Děkujeme, že pomáháte s námi! Více na www.clovekvtisni.cz

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (106)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Mír Ukrajině!

Jan Kolek
1 000 Kč

Sláva Ukrajině.

Roman Fejfar
2 000 Kč

Jsme s Vami!!! 🇺🇦🇨🇿

Tomas Vaclavik
1 000 Kč

Na pomoc potřebným. Slava Ukrajině.

Karel Kadlubiec
2 000 Kč

Snad to pomůže.

Filip Cicvárek
7 000 Kč

Nechápu proč, stále si neumím odpovědět. Doufám, že brzo vše skončí a co nejméně lidi zemře. Vždyť jsou to nevinný lidi stejně jako já, my... ❤️

Michal Novák
1 000 Kč

Slava ukraini!

František Krečmer
5 000 Kč

Věřím, že i malá částka od každého Čecha pomůže Ukrajincům v nouzi nejvíce dětem, kteří za zlo nemohou.

Lucie Karvaiová

Doufam, ze to malo co delame bude mit nakonec veliky vliv pro Ukrajince. Je potreba je podporovat vsemi prostredky.

Michal Petr
2 000 Kč

Mír Ukrajině!

Michaela Houserová
1 000 Kč